Strēlnieks pieticīgs “Olympiacos” zaudējumā Belgradā, Bertāns trāpa tikai tālmetienus (VIDEO)

27/01/2018 00:15

Šodien “Turkish Airlanes” Eirolīgā notika vairākas 20.kārtas spēles, kur piedalījās arī Latvijas pārstāvji.

Vienā no tām Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pireju “Olympiacos” izbraukumā piekāpās Belgradas “Crvena Zvezda” vienībai ar rezultātu 78:89 (20:24, 14:19, 29:14, 15:32).

Spēles pirmajā puslaikā iniciatīva piederēja mājinieku komandai, kas spēlēja pacietīgi un pakāpeniski audzēja pārsvaru, puslaika pārtraukumā ejot ar +8.

Trešajā ceturtdaļā viss sagriezās kājām gaisā un “Olympiacos” desmit minūšu nogrieznī guva par 15 punktiem vairāk nekā pretinieki, tomēr izšķirošajā ceturtdaļā “Crvena Zvezda” basketbolisti bija sagatavojuši prettriecienu un uzvarēja to ar +17, svinot uzvaru arī visā mačā.

Strēlnieks spēli uzsāka no rezervistu soliņa un laukumā pavadītajās 20 minūtēs izcēlās ar pieciem gūtiem punktiem (0/2 2p, 1/2 3p, 2/2 s.m.), divām atlēkošajām bumbām un rezultatīvu piespēli, pārķēra vienu pretinieku piespēli un vienreiz kļūdījās, visā mačā nopelnot efektivitāti 5.

Zaudējumu piedzīvoja arī Rodiona Kuruca pārstāvētā “Barcelona Lassa”, kas viesos ar rezultātu 82:86 (18:22, 26:20, 13:23, 25:21) atzina pērnās sezonas čempionu Stambulas “Fenerbahce Dogus” pārākumu. Kurucs šai spēlei nebija pieteikts.

Tikmēr Daira Bertāna Milānas “EA7 Emporio Armani” savā laukumā ar rezultātu 102:111 (26:30, 24:27, 20:26, 32:28) zaudēja Izraēlas klubam Telavivas “Maccabi FOX”.

Pirmajā ceturtdaļā pēc izrāviena 16:4 viesi panāca deviņu punktu pārsvaru, bet pirmo puslaiku uzvarēja ar 57:50. Trešajā ceturtdaļā Izraēlas komandas pārsvars sasniedza jau 18 punktus, bet ceturtajā ceturksnī mājinieki pretinieku handikapu sadeldēja līdz četriem punktiem (98:102) taču panākt izlīdzinājumu nespēja un cieta zaudējumu.

Bertāns laukumā pavadīja nepilnas 16 minūtes, kuru laikā izcēlās ar sešiem punktiem (2/4 3p), atdeva divas rezultatīvas piespēles, vienu reizi kļūdījās, kā arī nopelnīja trīs personiskās piezīmes.

Citā spēlē turnīra līdere Maskavas CSKA savā laukumā ar rezultātu 81:72 (18:19, 21:11, 16:16, 26:26) apspēlēja Bambergas “Brose Basket, bet “Valencia Basket” tikās Maskavas apgabala “Khimki” un svinēja uzvaru ar 85:83 (23:24, 23:20, 17:20, 22:19).

Pieslēgties

Dienas fokusā

Helsinku Jokerit
25/09/2022 19:30

Bez arēnas, spēlētājiem un reputācijas – kas noticis ar “Jokerit” pēc izstāšanas no KHL?

Neilgi pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai februāra izskaņā, savu dalību no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) atsauca divi ārzemju klubi – Rīgas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit”. Un, ja mākslīgi izveidota Latvijas vienība…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…