Strēlnieks: Šī man būs pirmā pieredze Spānijā, tas ir jauns izaicinājums

29/02/2024 11:33
Nokopēts
Jānis Strēlnieks

Latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks komentējis pievienošanos Spānijas līgas (ACB) komandai “Obradoiro”.

Jau vēstīts, ka Strēlnieks pirms izlašu pārtraukuma veica kluba maiņu, no Itālijas A sērijas vienības “Scafati” pārceļoties uz Spāniju. Saspēles vadītājam, kurš karjeras laikā ir pārstāvējis vairākus augsta līmeņa klubus un daudzus gadus ir pavadījis Eirolīgā, šī būs pirmā pieredze Eiropas spēcīgākajā nacionālajā čempionātā.

“Karjeras laikā citos turnīros esmu spēlējis pret Spānijas komandām, bet visi, kas ir spēlējuši ACB, saka, ka tā ir pavisam citādāka līga. Vēlējos redzēt, kāda tā ir – esmu ļoti motivēts spēlēt ACB,” teica Strēlnieks. “Šī man būs pirmā pieredze ACB, tas man ir jauns izaicinājums. Esmu sajūsmā.”

34 gadus vecais Strēlnieks atzina, ka viņš komandai centīsies palīdzēt ar savu pieredzi. “Zinu, ka pārējie saspēles vadītāji komandā ir ļoti jauni, tāpēc es viņiem centīšos palīdzēt. Tajā pašā laikā arī viņiem būs jāpanāk pretī un jāpalīdz man iejusties komandā. Tādā veidā mēs varam strādāt kopā, lai uzvarētu spēles,” uzsvēra latvietis.

Jāatgādina, ka pērn martā Strēlnieks iedzīvojās Ahilleja cīpslas plīsumā, kas viņam liedza izlaist Pasaules kausu. Apritē viņš atgriezās oktobrī, parakstot līgumu ar “Scafati” vienību. Strēlnieks bija pateicīgs Itālijas klubam par doto iespēju. “Varēju spēlēt augstā līmenī. Tas man ļāva saprast, ka joprojām varu ne tikai spēlēt, bet arī labi performēt,” pauda Strēlnieks.

Timma par nonākšanu Spānijā: Manam iepriekšējam klubam bija grūti ar finansēm

“Obradoiro” prezidents par Timmu un Strēlnieku: Tas no mums prasa lielu finansiālu piepūli

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.83
4
3.6
1.11
8
15
2.85
4.1
2.05
1.32
5.25
8.5
5
4.2
1.57
1.42
4.2
6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām