Strēlnieks un “Olympiacos” papildlaikā pieveic Dončiču un Madrides “Real”

08/12/2017 23:21

Latvijas izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks šodien ULEB Eirolīgas mačā guva 15 punktus, palīdzot viņa pārstāvētai Pirejas “Olympiacos” vienībai papildlaikā ar 92:83 savā laukumā pieveikt Spānijas grandu Madrides “Real”.

Mača pirmajā ceturtdaļā ar desmit punktu pārsvaru vadībā izvirzījās mājnieki, taču jau otrajā ceturtdaļā sešus punktus “Real” atguva.

Otrā puslaika sākumā veiksmīgāki atkal izrādījās “Olympiacos”, taču noslēdzošajā ceturtdaļā viesi guva par 11 punktiem vairāk un spēle turpinājās papildlaikā.

Piecu minūšu laikā “Olympiacos” guva 20 punktus, kamēr “Real” tikai 11 un tā rezultātā uzvaru izcīnīja mājnieki.

Jānis Strēlnieks laukumā šodien pavadīja nedaudz vairāk kā 25 minūtes un to laikā guva 15 punktus (3/4 2pt., 1/2 3pt., 6/6 1pt.). Tāpat Strēlniekam viena atlēkusī bumba un viena rezultatīva piespēle.

“Olympiacos” rindās ar 21 punktu rezultatīvākais spēlētājs bija Georgios Printezis.

Tikmēr “Real” vienībā ar 33 gūtajiem punktiem izcēlās jaunais slovēņu brīnumbērns Luka Dončičs. Vēl viņam sešas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles. 24 punktus “Olympiacos” grozā sameta Džeisijs Kerols.

Pēc šīs dienas uzvaras “Olympiacos” ar deviņām uzvarām 11 mačos Eirolīgā ieņem otro vietu, bet pirmajā vietā esošajai Maskavas CSKA vienībai ir tieši tāda pati bilance. “Real” turnīra tabulā ar piecām uzvarām tik pat mačos ieņem astoto vietu.