Striptīzdejotāja pabojā Viljamsa aizstāvību, atklājot, ka uzstājusies speciāli viņam

01/08/2020 17:26

Kāda 25 gadus veca striptīzdejotāja no “Magic City” striptīzkluba medijam “Los Angeles Times” atklājusi, ka viņa kopā ar citām kolēģēm uzstājušās speciāli Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas “Clippers” vienam no līderiem Lū Viljamsam.

Viljamss meitenēm vismaz esot atstājis “ļoti labu” dzeramnaudu.

Viljamss saņēma pamatīgu kritikas vilni pēc tam, kad viņš apmeklēja iestādi ar nosaukumu “Magic City”, kas atrodas Atlantā. Viljamss uz turieni devās pēc sava vectēva bērēm un teica, ka iegājis tur tikai, lai pasūtītu asos vistas spārniņus, taču līdzjutēji pauda neizpratni tādēļ, ka “Magic City” ir striptīza klubs.

Viljamsu kritizēja komentētājs Kendriks Perkinss un apskatnieks Kriss Vernons, kurš uz situāciju raudzījās ļoti nopietni, sakot, ka Viljamsa “izpriecas” varēja novest pie daudz sliktāka iznākuma. Proti, ka viņš varēja inficēties ar Covid-19, aplipināt komandas biedrus un teorētiski iznīcināt drošo vidi, ko uzbūvējusi līga.

Tikmēr kāda “Magic City” striptīzdejotāja Erīsa atklājusi, ka viņa pagājušajā nedēļā sniegusi priekšnesumu Viljamsam. Pēc viņas teiktā Viljamss tiešām pasūtījis ēdienu, taču pēc tam devies pastaigāt pa klubu. Basketbolists nonācis līdz meitenēm, kuras uzstājušās īpaši viņam, kā arī “Clippers” spēlētājs esot atstājis “ļoti labu” dzeramnaudu.

Interesanti, ka Viljamss absolūti noliedza, ka būtu darījis kaut ko citu kā tikai pasūtījis spārniņus. “Jebkurš mans komandas biedrs zina manu mīļāko restorānu Atlantā. Nekāda ballēšana nenotika, atslābstiet!”

Tāpat basketbolists ieteica “aizvērties” Perkinsam, kurš viņu kritizēja par šādām darbībām. Internetā parādījās arī foto, kurā viņš pozē kopā ar reperi Džeku Harlovu. Viljamss joprojām atrodas 10 dienu karantīnā.

NBA neilgi pēc incidenta veica kārtējo spēlētāju un pārējo Disnejlendā esošo cilvēku pārbaudi, kā rezultātā tika konstatēts, ka joprojām NBA sezonas norises vietā nav neviena saslimšanas gadījuma, kas nozīmē, ka Viljamss uz Orlando “burbuli” vīrusu par laimi neatveda.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…