Štrobinders labojis personīgo rekordu

Rolands Štrobinders, sportazinas.com

Latvijas šķēpmetējs Rolands Štrobinders otrdien Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) “Sportland” kausa izcīņas posmā Jelgavā laboja personīgo rekordu un izpildīja pasaules čempionāta (PČ) kvalifikācijas normatīvu.

Štrobinders, kurš pirms diviem gadiem debitēja pasaules čempionātā, bet pērn piedalījās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, labākajā metienā bija 83,42 metrus tāls.

Savu personīgo rekordu, ko iepriekš bija sasniedzis 2015.gadā “Rīgas kausu” sacensībās, viņš laboja par pieciem centimetriem.

Pasaules čempionāta normatīvs ir 83,00 metri, tāpēc Štrobinders tagad varēs startēt augustā Londonā gaidāmajās planētas meistarsacikstēs.

Savu līdzšinējās karjeras labāko metienu Štrobinders otrdien izdarīja trešajā mēģinājumā, kamēr otrajā metienā bija 81,69 metrus, bet ceturtajā 80,42 metrus tāls.

Tikmēr otrais ar rezultātu 75,79 metri palika Ansis Brūns.

Štrobinders ir visu laiku sestā labākā rezultāta īpašnieks Latvijā ar jaunās konstrukcijas tipa šķēpiem.

Viņš pirms diviem gadiem pasaules čempionātā Pekinā palika 19.vietā, bet pērn olimpiskajās spēlēs ieņēma 28.vietu, abās sacensībās kvalifikācijā tā arī nespējot pārvarēt 80 metru robežu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms nedēļas Latvijas jaunais šķēpmetējs Patriks Gailums “Valmieras spēles” sacensībās šķēpu raidīja 81,91 metru tālu, pirmo reizi karjerā pārsniedzot 80 metru robežu un sasniedzot šīs sezonas pasaules labāko rezultātu junioriem.

Gailums kļuva par 15.Latvijas šķēpraidi, kurš pārsniedzis 80 metru robežu un Latvijas visu laiku sarakstā ieņem astoto pozīciju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par