Štrombahs: spēlēt savas publikas priekšā bija vienreizēji

Latvijas vīriešu tenisa izlases spēlētājs pauda prieku par iespēju spēlēt savu līdzjutēju priekšā.

Jau ziņots, ka Štrombahs ar uzvaru sestdien tenisa centrā “Lielupe” pielika punktu Latvijas izlases panākumam Deivisa kausa Pasaules otrās grupas “play-off” spēlē ar Ēģipti. Latvija uzvarēja Ēģipti ar 4-1.

Štrombahs savā sezonas pirmajā spēlē ar 6-3, 7-6 (7:3) pieveica Amru Elsajedu Abdu Ahmedu Mohamedu.

“Tas bija arī mans mērķis – iet uz laukuma, cīnīties un parādīti visu, ko varu. Bija spēcīgs pretinieks ar stipru sitienu no labās puses. Par pretinieku neko nezināju, tikai koncentrējos uz savu spēli. Mača laikā kopā ar kapteini analizējām viņa stiprās un vājās puses,” preses konferencē stāstīja Štrombahs.

Viņam šīs nedēļas kopā ar izlasi paliks atmiņā ar kopīgo gatavošanos un spēlēm kortā.

“Divas nedēļas aizvadījām intensīvus treniņus un viss ritēja labā atmosfērā. Bija vienreizējas sajūtas – spēlēt savas publikas priekšā. Manā karjerā vēl tā nebija bijis,” pauda 20 gadus vecais tenisists.

Pirmdien Štrombahs lidos uz mājām Berlīnē, bet pēc tam dosies uz Irakliju, kur divas nedēļas pēc kārtas piedalīsies M15 turnīros.

“Cerams, ka tur speršu vēl vienu soli uz priekšu,” atklāja Štromahs, kuram šoziem tika veikta meniska operācijas. “Man viss ir kārtībā. Jūtos tā, kā nekas nebūtu bijis. Daru visu, ko fizioterapeiti man saka, un koncentrējos, lai visas sezonas garumā būtu laba veselība.”

Tikmēr izlases kapteinis pēc dueļa pēdējās spēles pauda, ka Latvijas tenisisti parādīja lielisku spēli. “Paldies Ernestam Gulbim, kurš ļoti labi izdarīja savu darbu. Arī Kārlis Ozoliņš parādīja, ka var spēlēt augstākajā līmenī. Kas ļoti labi – bijām kopā un vienoti, izcīnot uzvaras,” atzīmēja Pavlovs.

Izlases uzvaru gan aizēnoja Mārtiņa Podžus piektdien negaidīti pieņemtais lēmums atstāt komandu, šo soli nepaskaidrojot.

“Šodien ar viņu nebija nekādas komunikācijas. Vakar mēģināju rakstīt un zvanīt, taču nekādas atbildes nebija,” atklāja Pavlovs.

Arī Štrombaham pēc Podžus aiziešanas no izlases nebija komunikācija ar komandas biedru, ar kuru viņš ir labās attiecībās. “Pats tur nevēlējos iesaistīties, ļaujot Denisam visu nokārtot,” teica Štrombahs.

Latvijas izlase nākamās spēles aizvadīs septembrī, kad sacentīsies pārspēlēs par vietu Deivisa kausa Pasaules pirmajā grupā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par