Štrombahs uzvar Ukrainas tenisistu un pārtrauc četru zaudējumu sēriju

08/08/2020 14:50
Roberts Štrombahs

Vācijā uzaugušais Latvijas tenisa izlases dalībnieks Roberts Štrombahs Starptautiskās premjerlīgas B (IPL) turnīra spēlē Hallē sestdien pārtrauca četru zaudējumu sēriju, uzvarot Ukrainas tenisistu Vladislavu Orlovu.

Štrombahs (ATP 677.) ar 6-1, 6-4 apspēlēja 25 gadus veco ukraini Orlovu (ATP 404.).

Pirmajā setā pirmo geimu pretinieks vinnēja, kad rezultāts jau bija 4-0 Latvijas tenisista labā. Otrajā setā jau pirmajā geimā Štrombahs izcīnīja punktu, pretiniekam servējot, ar ko pietika uzvarai. Pēdējā geimā gan ukrainim bija trīs breikbumbas, taču tās tika atspēlētas.

Iepriekš turnīrā Štrombahs ar 6-3, 6-2 pieveica vācieti Mišu Zverevu (ATP 258.), ar 2-6, 4-6 piekāpās Nīderlandes pirmajai raketei Robinam Hāsem (ATP 170.), ar 6-3, 4-6, 4-6 zaudēja francūzim Albano Olivetti (ATP 918.), ar 3-6, 4-6 piekāpās 24 gadus vecajam vācietim Flemmingam Petersam (ATP 1917.) un ar 1-6, 7-6 (7:5), 4-6 21 gadu vecajam vācietim Matsam Rozenkrancam (ATP 635.).

Tās ir otrās sacensības vairāku turnīru sērijā ar ierobežotu skatītāju daudzumu, kas notiek Ziemeļreinas – Vestfālenes federālās zemes pilsētā Hallē uz māla seguma.

Par pirmā turnīra uzvarētāju no 27. līdz 31.jūlijam kļuva Fanija Stollara un Romija Kelcere sievietēm un Zverevs un Aleksejs Vatutins vīriešiem.

“Masters” pasākumam jeb finālam turnīra piektajā nedēļā bez uzvarētājiem kvalificējās arī Anna Klāsena un Janiks Mādens.

Turnīra balvu fonds ir 150 tūkstoši eiro, kā arī bez maksas sportistu izmitināšana.

Otrais turnīrs notiek no 3. līdz 7.augustam, bet noslēgums paredzēts 28.augustā.