Štrombergs: Lielā konkurence Latvijas BMX čempionātā audzina nākamos olimpiešus

09/08/2021 21:23
Māris Štrombergs, www.sportazinas.com

Divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs paudis pārliecību, ka lielā konkurence Latvijas BMX riteņbraucēju vidū audzina nākamos olimpisko spēļu dalībniekus un uzvarētājus, informē riteņbraukšanas klubs “MŠA/VBSS-Valmieras puikas”.

Valmieras BMX trasē “Avoti” nedēļas nogalē notikušajā Latvijas čempionātā piedalījās 411 dalībnieki, kas ir rekordliels skaits, un valmierietis Štrombergs secināja, ka tik liels dalībnieku pulks apliecina, ka Latvijā BMX kā sporta veids joprojām attīstās un aug.

“Šāda konkurence audzina nākamos olimpisko spēļu dalībniekus un uzvarētājus, ja vien viņi paši spēs saglabāt disciplīnu, darba ētiku un īsto attieksmi,” pēc sacensībām teica divkārtējais olimpiskais čempions. Protams, viņi visi nekļūs par elites sportistiem, un uzskatu, ka tas arī nav svarīgākais, – katrs gads sportā tam mazajam puikam vai meitenei iedod kaut ko jaunu, jo BMX ir neprognozējams un māca tikt galā ar ļoti dažādām situācijām, kas savukārt veido vērtīgu dzīves pieredzi,” klāstīja Štrombergs.

Jau ziņots, ka Latvijas čempionāta elites grupā uzvarēja Rinalds Jānis Kārkliņš no MŠA/”Valmieras puikas” un Vineta Pētersone no “Silvas ziķeri”/”AKSCC Valmiera”. Čempionāts notika 24 ieskaites grupās.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
02/07/2022 16:59

Briedis piedzīvo fiasko arī boksa ringā, Opetaija uzvar pēc punktiem un atņem latvietim IBF jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Goldkostā, Austrālijā, piedzīvoja zaudējumu austrālietim Džeijam Opetaijam un atvadījās no Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostas pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem). Pēc 12 raundiem…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām