Štrombergs palicis bez finansiālā atbalsta

Māris Štrombergs, sportazinas.com
Māris Štrombergs foto: zimbio.com

Šajā nedēļā ASV, Rokhilas trasē, norisinās Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā. Dažādās vecuma grupās Latvijas godu aizstāv 34 riteņbraucēji. Galvenie čempionāta notikumi norisināsis sestdien, kad elites grupā startēs arī izlases pieredzējušākais dalībnieks Māris Štrombergs un , kā arī Kristens Krīgers un . Starts paredzēts arī junioriem Mikusam Strazdiņam, Vanesai Buldinskai un Vinetai Pētersonei.

Māra Štromberga treneris Ivo Lakučs sarunā “Latvijas Avīzi” sniedzis komentārus par sava audzēkņa gatavību pirms starta. “Spēks un ātrums ir, bet trūkst pārliecības. Galva ir tāda, kāda ir. Šobrīd viņš ir vīlies (par Eiropas čempionātu – red.), redzēs, kā tiks ar to galā. Ātrums, spēks un tehnika ir, bet startā uznāk bailes, tajā vecumā negrib krist. Atceros sevi, bija tieši tas pats.”

Treneris arī atzinis, ka Štrombergs šobrīd palicis bez jebkāda finansiālā nodrošinājuma. “Šosezon viņš vairs nebrauks, jo sponsoru nav un līdzekļi iztērēti. Finansiālā drošība, kas bija iepriekš kā olimpiskajam čempionam un, kad bija ASV komandas atbalsts – tā ir beigusies. Skatīsimies, kā būs nākamgad.”

Tāpat Lakučs noliedz runas, ka Mārim esot kāds nopietns savainojums, ar ko arī varētu izskaidrot snieguma pasliktināšanos, piebilstot, ka tā nav medicīniska lieta, bet gan ķermeņa specifika un ar to visam vajadzētu būt kārtībā.

“Ticu, ka var izšaut, situācija nav bezcerīga,” beigās piebilda Lakučs, kurš ir ilggadējs Štromberga treneris.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par