Štrombergs palicis bez finansiālā atbalsta

28/07/2017 15:46

Šajā nedēļā ASV, Rokhilas trasē, norisinās Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā. Dažādās vecuma grupās Latvijas godu aizstāv 34 riteņbraucēji. Galvenie čempionāta notikumi norisināsis sestdien, kad elites grupā startēs arī izlases pieredzējušākais dalībnieks Māris Štrombergs un Edžus Treimanis, kā arī Kristens Krīgers un Rihards Veide. Starts paredzēts arī junioriem Mikusam Strazdiņam, Vanesai Buldinskai un Vinetai Pētersonei.

Māra Štromberga treneris Ivo Lakučs sarunā “Latvijas Avīzi” sniedzis komentārus par sava audzēkņa gatavību pirms starta. “Spēks un ātrums ir, bet trūkst pārliecības. Galva ir tāda, kāda ir. Šobrīd viņš ir vīlies (par Eiropas čempionātu – red.), redzēs, kā tiks ar to galā. Ātrums, spēks un tehnika ir, bet startā uznāk bailes, tajā vecumā negrib krist. Atceros sevi, bija tieši tas pats.”

Treneris arī atzinis, ka Štrombergs šobrīd palicis bez jebkāda finansiālā nodrošinājuma. “Šosezon viņš vairs nebrauks, jo sponsoru nav un līdzekļi iztērēti. Finansiālā drošība, kas bija iepriekš kā olimpiskajam čempionam un, kad bija ASV komandas atbalsts – tā ir beigusies. Skatīsimies, kā būs nākamgad.”

Tāpat Lakučs noliedz runas, ka Mārim esot kāds nopietns savainojums, ar ko arī varētu izskaidrot snieguma pasliktināšanos, piebilstot, ka tā nav medicīniska lieta, bet gan ķermeņa specifika un ar to visam vajadzētu būt kārtībā.

“Ticu, ka var izšaut, situācija nav bezcerīga,” beigās piebilda Lakučs, kurš ir ilggadējs Štromberga treneris.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…