Studentu izlase Universiādes turnīra ievadā zaudē Argentīnai

Latvijas studentu basketbola izlase, sportazinas.com
Latvijas studentu izlase.
Foto: Latvijas Augstskolu sporta savienība

ceturtdien ar zaudējumu sāka Neapolē notiekošās Pasaules Universiādes turnīru.

Latvijas basketbolisti B apakšgrupas mačā 55:71 (18:20, 2:20, 22:15, 13:16) piekāpās Argentīnai.

Latvijas komandā ar 12 punktiem izcēlās Roberts Krastiņš, 11 punkti bija Linardam Jaunzemam, bet astoņi punkti un desmit atlēkušās bumbas – Klāvam Čavaram.

Piektdien Latvija tiksies ar Horvātiju, bet sestdien ar Krieviju.

Tikmēr peldēšanā 100 metros uz muguras Emīls Pone ar 57,24 sekundēm ieņēma 43.vietu 62 sportistu konkurencē, Tomass Jegorovs 50 metru tauriņstilā ar 27,28 sekundēm ierindojās 56.pozīcijā starp 63 sportistiem, bet Andrejs Frolovs 100 metru brasā ar vienu minūti un 4,99 sekundēm bija 45. no 65 peldētājiem. Latvijas sportisti bija tālu no tā, lai iekļūtu nākamajā kārtā jeb pusfinālā.

Savukārt džudo pirmajā kārtā neveiksmi piedzīvoja Dāvis Dūda, kurš, startējot svara kategorijā līdz 90 kilogramiem, piekāpās somam Ātu Lāmanenam. Līdz ar to Dūdam atlika cerēt uz Somijas džudista panākumiem turpmākajās cīņās, lai viņš varētu piedalīties gandarījuma turnīrā. Tomēr Lāmanens sacensību turpinājumā piekāpās Gruzijas cīkstonim, līdz ar to Dūdam Universiāde ir noslēgusies.

Dalībai Universiādē akreditētas vairāk kā 143 valstis un 9 800 atlēti.

Latviju sacensībās pārstāvēs 32 sportisti no 11 Latvijas augstskolām, kā arī divām ārzemju izglītības iestādēm. Latvijas studenti startēs deviņos sporta veidos: basketbolā vīriešiem, džudo, šaušanā, paukošanā, peldēšanā, tekvondo, tenisā, sporta vingrošanā un vieglatlētikā.

Pirms diviem gadiem Universiādē Latvijas delegācija izcīnīja trīs medaļas. Pie sudraba tika basketbolisti un Gunta Vaičule 200 metru sprintā, kamēr bronzu trīssoļlēkšanā ieguva Māra Grīva.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par