Suaresa vārti nodrošina “Barcelona” komandas uzvaru pār Madrides “Real”

23/03/2015 12:32

Urugvajas futbola izlases uzbrucēja Luisa Suaresa vārtu guvums svētdien nodrošināja viņa pārstāvētajai “Barcelona” komandai uzvaru Spānijas čempionāta mačā pār principiālo konkurenti Madrides “Real” jeb tā sauktajā “El Clasico”.

Mača rezultātu 19.minūtē atklāja laukuma saimnieki no Barselonas, kad pēc slavenā argentīnieša Lionela Mesi izpildītā brīvsitiena precīzi ar galvu sita Žeremī Matjū.

Lai gan “Barcelona” komandai pirmajā puslaikā bija vēl izdevības izcelties, Madrides klubam izdevās panākt neizšķirtu, kad 31.minūtē pretuzbrukumā vārtus guva pēdējo divu gadu pasaules labākais futbolists portugālis Krištianu Ronaldu. Piecas minūtes pirms pārtraukuma Portugāles izlases kapteinis guva vēl vienus vārtus, taču tiesneši fiksēja aizmuguri.

Pēc tam cīņas iniciatīva piederēja “Real” futbolistiem, kuriem vairākas lieliskas vārtu gūšanas iespējas neizdevās realizēt, turklāt 56.minūtē “Barcelona” atbildēja ar prettriecienu – izmantojot lielisku brazīliešu aizsarga Dani Alveša piespēli, vārtus guva Suaress.

Tie vēlāk izrādījās uzvaras vārti, turklāt “Barcelona” vienībai spēles izskaņā bija vēl iespējas palielināt savu pārsvaru, taču šīs izdevības palika neizmantotas.

“Šis man ir pagaidām svarīgākais vārtu guvums “Barcelona” sastāvā, kam papildus svinīgumu piedod pretinieks, pret kuru šovakar spēlējām,” pēc mača sacīja Suaress, kurš Katalonijas kluba rindas papildināja pagājušajā vasarā.

Madrides klubam šī jau bija trešā neveiksme pēdējo četru spēļu laikā, kas “Real” galveno treneri itāli Karlo Ančeloti atkal palicis zem spiediena.

Tikmēr pie kārtējās uzvaras Spānijas čempionāta cīņās piektdien tikusi abu līderu tuvākā sekotāja “Valencia”, kas izbraukumā ar 4:0 (1:0) sagrāva “Elche” futbolistus.

Pie uzvaras izdevies tikt arī pagājušās sezonas čempionei Madrides “Atletico”, kam savā laukumā ar 2:0 (2:0) izdevās pārspēt “Getafe”.

Pirmos vārtus jau cīņas trešajā minūtē guva pazīstamais uzbrucējs Fernando Torress, kuram šie bija pirmie vārti šīs sezonas Spānijas čempionātā.

Kā zināms, Madrides komandas rindas Torress papildināja janvāra transfēru logā.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā “Barcelona” ar 68 punktiem 28 spēlēs ir līdere, bet četrus punktus mazāk iekrājusi Madrides “Real”. Tikmēr “Valencia” rēķinā ir 60 punkti, kamēr par punktu atpaliek “Atletico”.