“Sūduva” trešo gadu pēc kārtas triumfē Lietuvas čempionātā

04/11/2019 12:30

Lietuvas futbola komanda Marijampoles “Sūduva” svētdien vietējā čempionātā guva panākumu, tādējādi jau trešo gadu pēc kārtas izcīnot čempiontitulu. “Sūduva” viesos ar rezultātu 5:1 (3:0) uzvarēja “Panevēžys”.

Mača trešajā minūtē 1:0, sitot ar galvu, panāca Domagojs Pušics, bet jau sešas minūtes vēlāk Paula Golubicka raidījums rezultātu dubultoja. Savukārt Josips Tadičs 27.minūtē iesita viesu trešos vārtus, lielā mērā jau nokārtojot panākumu “Sūduvas” vienībai. Mājiniekiem goda vārtus 50.minūtē iesita Patriks Bordons, bet Oliveiras Renana un Tadiča precīzie raidījumi attiecīgi 70. un kompensācijas laika pirmajā minūtē panāca 5:1 “Sūduvas” labā.

Marijampoles vienība par Lietuvas čempioniem kronēta jau trešo gadu pēc kārtas. “Sūduva” šosezon 30 spēlēs zaudējusi tikai trīs reizes un ar 81 punktu ieņem drošu pirmo pozīciju, kamēr tuvākie sekotāji Kauņas “Žalgiris” atpaliek par 13 punktiem.

Līdz sezonas beigām Kauņas vienībai atlikušas četras spēles. Pat, ja šajos mačos izdotos izcīnīt vienīgi uzvaras, ar to būtu par maz, lai apdraudētu “Sūduva” pozīcijas.

Marijampoles vienība šosezon piedalījās arī UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā, kurā palika soļa attālumā no pamatturnīra. Vienība iepriekš piedalījās arī UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā, tomēr jau pirmajā kārtā piekāpās Serbijas klubam Belgradas “Crvena Zvezda”.