Šūlšērs: Esmu pārliecināts par sevi un Mančestras “United”

Ūle Gunars Sulšērs, sportazinas.com
Ūle Gunars Sulšērs Foto: EPL

Anglijas futbola Premjerlīgas komandas Mančestras “United” galvenais treneris Ūle Gunnars Šūlšērs uzskata, ka viņš ir īstais cilvēks, lai vestu vienību pretim uzvarām, vēsta “AFP”.

Šobrīd “United” piemeklējusi neveiksmju sērija, kas licis mančestriešiem Premjerlīgā atkrist uz sesto vietu un riskēt ar palikšanu ārpus nākamās sezonas UEFA Čempionu līgas.

Neskatoties uz veiksmīgo sākumu, kad Šūlšērs pēc slavenā Žuzē Morinju atlaišanas kļuva par vienības galveno treneri, “United” komanda pēdējā laikā ir demonstrējusi neizteiksmīgu sniegumu. Mančestras “United” ir zaudējusi sešas no pēdējām astoņām spēlēm, kuru laikā “United” izstājās gan no Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa, gan no Čempionu līgas.

Pašlaik tiek domāts, vai Mančestras komanda pirms mēneša nav pieņēmusi pāragru lēmumu, pasludinot Šūlšēru par galveno treneri un noslēdzot trīs gadu līgumu. Pats Šulšērs uzskata: “Esmu pārliecināts par “United” un arī par sevi. Esmu gatavs pieņemt šo izaicinājumu.”

“Tas noteikti ir liels pārbaudījums un es sev apsolīju izbaudīt katru mirkli, kuru pavadu šeit. Nevienam nepatīk zaudēt, bet ikviens šīs komandas treneris ar to sadzīvo. Kad komanda piedzīvo zaudējumus, pašam ir jābūt pārliecinātam par sevi un jāpieņem esošie rezultāti vai arī vienkārši jādomā par nākotni,” piebilda futbola speciālists.

Sūlšērs jau iepriekš ir strādājis “United” sistēmā, no 2008. līdz 2011. gadam vadot kluba dublieru komandu. Pēc tam norvēģis bijis “Molde” un Kārdifas “City” vienību galvenais treneris. Trenera karjeras laikā speciālists divreiz aizveda “Molde” komandu līdz Norvēģijas čempiontitulam.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par