Sulšērs par Holannu: Piedāvāju “United” nopirkt viņu par četriem miljoniem, bet mani neklausīja

13/05/2023 14:33
Nokopēts
Ērlings Holanns un Ūle Gunnars Sulšērs

Bijušais Anglijas futbola premjerlīgas komandas Mančestras “United” galvenais treneris Ūle Gunnars Sulšērs, sarunā ar kluba līdzjutējiem atklājis, ka savulaik piedāvājis “United” iegādāties norvēģu supertalantu Ērlingu Holannu par četriem miljoniem mārciņu.

Sulšērs nesen ieradās Mančestrā pirmo reizi kopš atlaišanas no “United” galvenā trenera amata un tikās ar kluba līdzjutējiem. Pasākumā speciālists atklāja, kā, strādājot Norvēģijas futbola klubā “Molde”, piedāvājis “United” parakstīt līgumu ar “talantīgu uzbrucēju”, taču nenosauca viņa vārdu. Vēlāk klātesošais Norvēģijas medija “VG” žurnālists atklāja, ka “visi telpā uzreiz saprata, par ko ir runa”.

“Mums bija šis talantīgais uzbrucējs, kurš [“United”] bija jāiegūst. Es viņiem piezvanīju sešus mēnešus pirms viņi [“United”] mani paņēma darbā un piedāvāju viņu nopirkt par četriem miljoniem mārciņu. Četriem miljoniem!” sašutumu pauda Sulšērs. “Viņam tagad bija jāspēlē pie mums [“United”], taču viņi manī neklausījās.”

Kad Sulšēram līdzjutēji pajautāja, kur tagad spēlē šis talantīgais uzbrucējs, bijušais “United” stūrmanis atbildēja: ”Neprasiet, neprasiet. Viņš ir pārāk labs.” Sulšērs, kurš kā treneris “Molde” komandā atrādās no 2011. līdz 2014.gadam un no 2015. līdz 2018.gadam, ar Holannu Moldē strādāja 2017./2018.gada sezonā.

Pagājušajā vasarā Holanns pārcēlās uz citu Mančestras pilsētas vienību “City”. Patlaban talantīgā norvēģa kontā 47 spēlēs “City” rindās visos turnīros ir 51 vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Tāpat Holanns 3.maija spēlē pret Vesthemas “United” guva savus 35. vārtus šosezon un laboja premjerlīgas rekordu gūtajos vārtos vienā sezonā. Līdzšinējais rekords piederēja leģendārajiem Anglijas uzbrucējiem Endrū Koulam (1993./1994. gada sezonā) un Alanam Šīreram (1994./1995.)

Jauns ieraksts vēstures grāmatās – Holanns labo gūto vārtu rekordu premjerlīgas sezonā

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām