Sulšērs un “United” uzvar arī Totenhemu

13/01/2019 20:54

Mančestras “United” svētdien uzvarēja arī sesto maču pēc norvēģu speciālista Ūles Gunnara Sūlšēra stāšanās pie šī Anglijas futbola kluba stūres.

“United” premjerlīgas 22.kārtas spēlē viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja vienu no vadošajām komandām Totenhemas “Hotspur”.

Šī Sūlšēram ir pirmā lielā uzvara pie “United” stūres, jo iepriekšējās četrās premjerlīgas spēlēs un Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausā bija jātiekas ar zemāka kalibra komandām.

Mančestras “United” trešdien uzvarēja arī ceturto maču pēc norvēģu speciālista Ūles Gunnara Sūlšēra stāšanās pie šī Anglijas futbola kluba stūres.

Vienīgie vārti tika gūti minūti pirms pirmā puslaika beigām, kad Markuss Rešfords pēc Pola Pogbā tālas piespēles nonāca sitienam labā pozīcijā un no vidējas distances raidīja bumbu tīklā.

Otrajā puslaikā “United” saskārās ar milzīgu mājinieku spiedienu, tomēr teicamu sniegumu viesu vārtos demonstrēja spāņu vārtsargs Davids de Hea, kurš ar vairākiem “seiviem” neitralizēja “Hotspur” uzbrukumus.

Vēl svētdien Liverpūles “Everton” savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja “Bournemouth” vienību.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka negaidītu zaudējumu Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta mačā sestdien piedzīvoja Londonas “Arsenal”, kas izbraukumā ar 0:1 piekāpās Vesthemas “United”.

Tikmēr uzvaru sestdien guva turnīra līdere “Liverpool”, kas izbraukumā ar 1:0 pārspēja Braitonas un Houvas “Albion”. No vadošajām komandām uzvaru sestdien guva arī Londonas “Chelsea”, kas savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Ņūkāslas “United”.

Premjerlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 57 punktiem 22 spēlēs ir “Liverpool”, kam ar 50 punktiem 21 mačā seko Mančestras “City”. Trešā ar 48 punktiem ir Totenhemas “Hotspur”, kamēr pirmo četrinieku ar 47 punktiem noslēdz Londonas “Chelsea”. Aiz pirmā četrinieka ar 41 punktu ir Londonas “Arsenal” un Mančestras “United”, londoniešiem iekrājot labāku gūto un zaudēto vārtu attiecību.

22.kārtas noslēgumā pirmdien čempione Mančestras “City” savā laukumā spēkosies ar Vulverhemptonas “Wanderers”.