Šūmahera dēls pievienojies “Ferrari” jauno pilotu akadēmijai

Miks Šūmahers, sportazinas.com
Miks Šūmahers Foto: FIA

Septiņkārtējā Formula-1 pasaules čempiona Mihaēla Šūmahera dēls Miks pievienojies “” jauno pilotu akadēmijai.

19 gadus jaunais Šūmahers, kurš pērn kļuva par Eiropas F-3 čempionu, šobrīd gatavojas Formula-2 sezonai “Prema” komandas sastāvā, bet par Mika padomdevēju jau iepriekš kļuva Nikolā Tods, kuram vēsturiski ir ļoti cieša sadarbība ar “Ferrari” komandu.

“Ferrari” komanda nav oficiāli apstiprinājusi vienošanos ar Miku Šūmaheru. Arī Mika Šūmahera personīgā menedžere Sabīne Kema pagaidām nekomentē šīs ziņas.

Kā daļa no darījuma būšot arī divi testi ar “Ferrari” Formula-1 mašīnu. Atgādinām, ka sezonas laikā komandas var aizvadīt divas testu dienas ar pilotiem, kas nav aizvadījuši vairāk kā divus “Grand Prix” posmus savā karjerā.

Jāpiebilst, ka šobrīd “Ferrari” akadēmijā ir tādi piloti kā brits Kalums Ilots (GP3 sacīkšu uzvarētājs 2018. gadā), Markuss Ārmstrongs (finišēja piektais Eiropas F-3), ķīnietis Guanju Žu, krievs Roberts Švarcmans, brazīlietis Enzo Fitipaldi, francūzis Džuliāno Alezī, itālietis Antonio Fuoko. Divi no šīs akadēmijas esošajiem biedriem gaidāmajā sezonā startēs Formula-1 čempionātā: Antonio Džiovinaci un Šarls Leklērs.

Informāciju sagatavoja: F1.lv

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par