“Suns” superzvaigznes Durants un Bukers apstiprina dalību Parīzes OS

02/10/2023 22:45
Nokopēts
Kevins Durants

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Fīniksas “Suns” superzvaigznes Kevins Durants un Devins Bukers apstiprinājuši savu vēlmi piedalīties 2024. gada Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Šodien NBA notiek mediju diena. Tajā tādi ASV spēlētāji kā Kavai Lenards, Pols Džordžs (abi – Losandželosas “Clippers”), Freds Vanvlīts (Hjūstonas “Rockets”) un Ārons Gordons (Denveras “Nuggets”) pauda vēlmi piedalīties nākamā gada Olimpiādē, ja tam netraucēs nekādi blakusapstākļi.

Tikmēr “Suns” līderi savā nostājā bija ļoti pārliecinoši. “Es nākamajā vasarā spēlēšu olimpiskajās spēlēs,” teica Durants. “Jā, es arī to darīšu,” piebalsoja Bukers.

35 gadus vecajam Durantam olimpiskās spēles Parīzē varētu būt ceturtās viņa karjerā. Iepriekš viņš ASV pārstāvējis OS Londonā (2012. gadā), Riodežainero (2016.) un Tokijā (2021.). Visas trīs reizes ASV ar Durantu ierindā izcīnīja zeltu, tostarp 2021. gadā sastāvā arī bija Bukers, kurš toreiz piedzīvoja debiju izlasē.

Jau vēstīts, ka pēc aizvadītā Pasaules kausa beigām, kur ASV piedzīvoja sava veida izgāšanos un palika bez medaļām, sāka “aktivizēties” runas par vairāku NBA superzvaigžņu dalību nākamā gada OS. Tiek lēsts, ka galvenais iniciators šai idejai ir Lebrons Džeimss, kurš runāja ar Durantu, Stefanu Kariju, Entoniju Deivisu, Džeisonu Teitumu un Dreimondu Grīnu par gatavību spēlēt Parīzes OS. Tāpat interesi izrādīja arī Bukers, Damians Lilards, D’Ārons Fokss un Kairijs Ērvings.

Lebrons gatavs piedalīties Parīzes OS un piesaistīt arī citas NBA superzvaigznes

TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.5
2.95
2.5
3.25
2.8
2.6
3.2
2.8
4.75
5.25
1.48
1.8
4.2
3.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām