“Suns” treneris pēc spēles emocionāli uzrunā komandu: Es jūs mīlu!

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Fīniksas “Suns” galvenais treneris pēc iespaidīgās sērijas un neveiksmīgā iznākuma sniedzis komandai emocionālu uzrunu.

Jau vēstīts, ka “Suns” līdz pat pēdējam cīnījās par Rietumu konferences astoto vietu, taču Fīniksas vienībai nepietika pat ar 100% uzvarētu spēļu bilanci 8-0 Orlando “burbulī”, lai kvalificētos “play-in” mačiem.

Žurnālists Marks Spīrss citēja Viljamsu pirms aizvadītā mača, kurā “Suns” ar 128:102 sagrāva Dalasas “Mavericks”. “Šī ir dīvaina situācija, taču mūsu spēlētāji apzinās, cik svarīga ir katra spēle,” Viljamss sacīja vēl pirms “Mavs” spēles. “Ja mēs izkritīsim, tas būs kā atvest meiteni pie altāra un noskatīties, kā viņu apprec tavs labākais draugs.”

Šāda situācija arī piepildījās, un “Suns” sezona ir noslēgusies. Pēc mača Viljamss emocionāli uzrunāja savu komandu.

“Šis bija neticams “brauciens”. Tagad dosimies uz viesnīcu un skatīsimies, kas notiks, bet vēlos, lai jūs, puiši, to zināt – esmu lepns, ka varu būt daļa no šīs grupas,” sacīja Viljamss, kurš kopā ar spēlētājiem tobrīd vēl gaidīja pārējo spēļu iznākumus un nezināja, vai “Suns” spēlēs “play-in” vai nē.

“Man jāsaka, kā ir – es jūs mīlu. Man ir prieks, ka varēju skatīties kā jūs cīnāties laukumā un iegūstat cieņu no pārējām no NBA komandām,” sacīja Viljamss. “Jūs esat gājuši cauri ļoti daudz lietām un ir sarežģīti strādāt tik smagi katru maču, kā to darījāt jūs. Neviens mums neticēja, bet tagad jūs respektēs visi. Šis ir īpašs brīdis un neļaujat to kādam jums atņemt. Tagad mēs uz šiem pamatiem turpināsim būvēt komandu.”

Viljamss trenē Fīniksu kopš 2019. gada. Iepriekš viņš strādājis arī Portlendas “Trail Blazers”, Ņūorleānas “Pelicans”/”Hornets”, Oklahomasitijas “Thunder” un Filadelfijas “76ers” komandās. Pirms četriem gadiem Viljamsa ģimene piedzīvoja traģēdiju, jo auto katastrofā dzīvību zaudēja viņa sieva.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par