“Suns” varētu atlaist Polu, bet noslēgt jaunu līgumu

08/06/2023 09:25
Nokopēts
Kriss Pols

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Fīniksas “Suns” informējis pieredzējušo saspēles vadītāju Krisu Polu, ka šajā starpsezonā tiks meklēts risinājumus saistībā ar viņa līgumu un palikšanu komandā, situācijai pietuvināti avoti pavēstījuši medijam “The Athletic“.

“Suns” norāda, ka ticami ir vairāki scenāriji. Pols varētu tikt atlaists, aizmainīts, tāpat viņš varētu pagarināt līgumu, vai arī pēc atlaišanas noslēgt jaunu līgumu ar vienību. “Suns” tikušies ar basketbolista aģentu, lai skaidrotu visas iespējas. Tāpat tiek ziņots, ka organizācija vispirms sazinājusies ar pašu Polu, lai saprastu viņa tālākos plānus.

28. jūnijs ir Pola līgumā iestrādās garantētās summas saņemšanas termiņa pēdējā diena. Viņa līgums nākamajai sezonai ir 30,8 miljoni ASV dolāru, bet viņam garantēti ir 15,8 miljoni ASV dolāru. Tas nozīmē, ka Pols varēs saņemt tikai 15,8 miljonus, ja viņš tiks atbrīvots līdz šim termiņam. Pols norādījis, ka vēlas turpināt spēlēt “Suns” kopā ar Devinu Bukeru un Kevinu Durantu. Neskatoties uz to, Pols un viņa pārstāvji vēlas, lai organizācija pēc iespējas ātrāk pieņemtu lēmumu par viņa nākotni.

Aizvadītajā regulārajā sezonā 38 gadus vecais Pols nospēlēja 59 spēles, vidēji izceļoties ar 13,9 punktiem, 8,9 rezultatīvām piespēlēm un 4,3 atlēkušajām bumbām. Tikmēr septiņos “play-off” dueļos viņam caurmērā 12,4 punkti, 7,4 rezultatīvas piespēles un piecas bumbas zem groziem.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām