Supersērijas rīkotājs: Mairis, uzvarot Usiku, būs multimiljonārs

07/12/2017 20:01

Mairis Briedis septembrī Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā pēc punktiem pieveica kubieti Maiku Peresu, aizstāvot Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Līdz ar to kļuva skaidrs, ka nākošo cīņu viņš aizvadīs ar Ukrainas pārstavi Oleksandru Usiku. Tagad arī oficiāli paziņots, ka cīņa notiks Rīgā.

Pēc cīņas ar Perezu arī turnīra viens no organizētājiem Kalle Zauerlands izteicās atzinīgi par tās organizēšanu: “Pirmoreiz biju iesaistīts šova rīkošanā Rīgā. Atmosfēra bija lieliska. Arī organizatoriskais darbs bija līmenī. Mairis šeit ir nacionāla līmeņa vārds un tas piedod savu burvību,” stāstīja biznesmenis.

Bieža-Usika cīņā uz likmes būs ne tikai WBC, bet arī ukrainim piederošā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta, savukārt sacensību čempions kļūs par visu četru prestižāko jostu īpašnieku.

Kopējais sacensību budžets abās kategorijās paredzēts 50 miljoni ASV dolāru (43 miljoni eiro), bet katras kategorijas uzvarētāja balva tiek lēsta desmit miljonu ASV dolāru (8,5 miljonu eiro) apmērā. Jau pirms ceturtdaļfināla Zauerlands teica, ka Briedis, uzvarot Peresu, kļūs par miljonāru.

“Katrs bokseris ceturtdaļfinālā nopelnīja savas karjeras rekordsummas. Gan uzvarētāji, gan zaudētāji. Izņēmums varbūt vienīgi ir Marko Huks,” savu turnīru slavēja Zauerlands. “Visi pārējie iepriekš nav pelnījuši tik daudz, cik iedevām jau ceturtdaļfinālā. Variet iedomāties, kas notiks tālāk.”

“Pirmā smagā svara kategorija nekad nav bijusi tik ienesīga un esmu priecīgs, ka izcēlām tieši to, jo uzskatu, ka tā ir pati lieliskākā. Jā, ir smagsvari, bet tas ir citādāk un šie puiši trenējas konkrētam svaram, kas ir milzīga atšķirība,” stāstīja organizators. “Protams, ka Mairis uzvaras gadījumā būs multimiljonārs, bet, ja zaudēs, saņems apmēram tikpat kā pēc pirmās cīņas,” pirms kāda laika norādīja Zauerlands.

Brieža cīņa ar Usiku norisināsies 27.janvārī “Arēna Rīga”. Otrajā turnīra pusfināla pārī sacentīsies krievs Murats Gasijevs un kubas bokseris Juniers Dortikoss, kuri savu cīņu aizvadīs 3.februārī, Sočos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…