Superzvaigžņu šovs – Ronaldu un PSG spīdekļi pārbaudes mačā demonstrē augstāko klasi (VIDEO)

19/01/2023 21:58
Lionels Mesi, Neimars, Krištianu Ronaldu

Šovakar Saūda Arābijas galvaspilsētā Rijādā norisinājās pārbaudes spēle, kurā tikās Parīzes “Saint-Germain” un divu Saūda Arābijas līgas (SPL) vienību “Al-Nassr” un “Al-Hilal” veidotā zvaigžņu komanda ar Krištianu Ronaldu ierindā. Mačā, kurā, iespējams, pēdējo reizi tikās futbola izcilības Lionels Mesi un Ronaldu, panākumu svinēja argentīnieša pārstāvētā PSG komanda ar 5:4.

Par šovu jau mača ievadā parūpējās Mesi, kurš trešajā minūtē izmantoja lielisku Neimara piespēli un atklāja spēles rezultātu. Ar atbildi parādā leģendu duelī nepalika Ronaldu, kurš 34. minūtē realizēja paša nopelnīto 11 metru soda sitienu.

Neskatoties uz to, ka sarkano kartīti neilgi pēc tam nopelnīja PSG aizsargs Huans Bernats, parīzieši atkal atguva vadību. Kilians Mbapē veica centrējumu soda laukumā un pie bumbas tika Markinjušs – 2:1. Arī pirmā puslaika kompensācijas laiks izvērtās notikumiem bagāts. Vispirms Neimars netrāpīja “pendeli”, taču otrā laukuma galā atkal sekmīgs bija Ronaldu. Pēc viņa pirmā sitiena bumba atsitās pret vārtu stabu, taču situāciju neveiksmīgi mēģināja “likvidēt” Serhio Ramoss, kurš netrāpīja pa bumbu un portugālis savu otro iespēju neizniekoja, gūstot savus un komandas otros vārtus.

Par sevi pēc pārtraukuma ļoti spilgti atgādināja Mbapē. Pasaules kausa finālturnīra labākais vārtu guvējs veica lielisku reidu un soda laukumā ar piespēli spēja atrast Ramosu, kurš ļāva PSG komandai jau trešo reizi izvirzīties vadībā. Lai gan SPL vienību Zvaigžņu komanda nepadevās un spēja panākt 3:3, jau trešajos vārtos piedalījās Mbapē. Iepriekš atdevis divas rezultatīvas piespēles, šoreiz francūzis 60. minūtē realizēja soda sitienu (4:3). Uzreiz pēc tam abas komandas kopā veica 11 spēlētāju maiņas – laukumu pameta Ronaldu, Mesi, Neimars un Mbapē. Spēles pēdējā nogrieznī vienības apmainījās ar vārtu guvumiem, kas nozīmēja, ka deviņu vārtu šovā uzvaru svinēja PSG.

Jau vēstīts, ka Ronaldu 2022. gada beigās šokēja pasauli un pievienojās SPL komandai “Al-Nassr”, parakstot iespaidīgāko līgumu futbola vēsturē. Tiek ziņots, ka uzbrucēja alga būs 75 miljoni dolāru sezonā, taču ar iestrādātiem punktiem līgumā par viņa zīmola izmantošanu summa varētu sasniegt 200 miljonus. Tomēr tas, iespējams, nebija pēdējais gadījums, ka kāds futbola spīdeklis pārcelsies uz Saūda Arābiju. Iepriekš baumots, ka Ronaldu jaunā klubā niknākie sāncenši “Al Hilal” Mesi būtu gatavs maksāt 350 miljonus eiro gadā.

Abi zvaigžņotie futbolisti pēdējo reizi tikās 2020. gadā, kad Ronaldu guva divus vārtus un palīdzēja Turīnas “Juventus” komandai ar 3:0 pieveikt “Barcelona” ar Mesi ierindā.

Medijs: Ronaldu kluba niknākie sāncenši gatavi Mesi piedāvāt prātam neaptveramu algu

Ronaldu: Eiropā mans darbs ir padarīts, es visu uzvarēju, tagad man priekšā ir jauns izaicinājums