Suško sāk UEFA Jaunatnes līgas spēli sākumsastāvā, komanda piedzīvo sagrāvi

04/10/2022 18:08
Daniels Nosegbe Suško

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlases aizsargs Daniels Nosegbe Suško otrdien spēli sāka sākumsastāvā UEFA Jaunatnes līgas apakšgrupu turnīra trešajā mačā, viņa pārstāvētajai “Napoli” komandai piedzīvojot zaudējumu. “Napoli” viesos ar rezultātu 1:5 (1:3) piekāpās “Ajax” jaunajiem futbolistiem.

Suško maču sāka starta vienpadsmitniekā un tika nomainīts 46.minūtē. Spēles ievadā 2:0 laukuma saimnieku labā panāca Gabriels Misehujs un Jepe Kjērs. 36.minūtē vienus vārtus atguva Leonardo Rosi, kurš precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu, taču jau pēc divām minūtē divu vārtu pārsvaru atjaunoja Staniss Idumbo-Muzambo. Otrajā puslaikā Idumbo-Muzambo izcēlās ar vēl vieniem gūtiem vārtiem, bet piektos vārtus “Ajax” labā guva Džeidons Banels.

Pēc trīs spēļu kārtām A apakšgrupā deviņus punktus ir sakrājusi Anglijas vienība “Liverpool”, kurai ar sešiem seko “Ajax”. Trešajā vietā ierindojas Glāzgovas “Rangers” ar trīs punktiem, bet “Napoli” futbolisti pagaidām nav tikuši pie punktiem. UEFA Jaunatnes līgas čempionu zarā cīnās UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā iekļuvušo klubu jaunatnes komandas.