Svarcēlājs Suharevs izcīna bronzas medaļu Eiropas čempionātā

Ritvars Suharevs, Sportazinas.com
Ritvars Suharevs | Foto: Latvijas Svarcelšanas Federācija

Latvijas jaunais svarcēlājs Ritvars Suharevs trešdien Batumi, Gruzijā, izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionātā svara kategorijā līdz 81 kilograma.

Vien 20 gadus vecais Suharevs summā pacēla 354 kilogramus.

Raušanā Suharevs pacēla 155, 160 un 162 kilogramus, labojot Eiropas junioru rekordu un tiekot pie mazās zelta medaļas disciplīnā. Savukārt grūšanā viņam pa spēkam bija 183, 187 un 192 kilogramus smagi stieņi, vēlreiz labojot Eiropas junioru rekordu un tiekot pie piektās vietas disciplīnā.

Par Eiropas čempionu tika kronēts itālis Antonīno Picolato, kurš summā pacēla 356 kilogramus (155+201), bet otrais bija baltkrievs Pjotrs Asajonaks, kurš pieveica 355 kilogramus (159+196).

Neveiksmi jau grūšanā piedzīvoja viens no favorītiem, albānis Daniels Godelli, kurš netika pie ieskaitīt rezultāta trīs pirmajos piegājienos.

Suharevs pērn, sacenšoties svara kategorijā līdz 77 kilogramiem, kļuva par pasaules junioru čempionu, Eiropas junioru meistarsacīkstēs izcīnīja sudrabu, bet Vecā kontinenta čempionātā pieaugušajiem viņš bija ceturtais.

Suharevs aizpērn kļuva par Eiropas junioru čempionu, bet pirms tam divus gadus ieguva sudrabu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Rebeka Koha pirmdien tika kronēta par Eiropas čempioni svara kategorijā līdz 59 kilogramiem, nosargājot pērn izcīnīto titulu, kamēr Daniela Ivanova ieņēma 17.vietu.

Latviju Eiropas čempionātā pārstāvēs arī Artūrs Plēsnieks, Vadims Koževņikovs, Armands Mežinskis un Jānis Griškovs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par