Svaress nebaidās no konkurences: Tas ir vajadzīgs klubam

Luiss Svaress, sportazinas.com
Luiss Svaress | Foto: FC Barcelona

Urugvajas izlases un Spānijas granda FC “Barcelona” uzbrucējs atklājis, ka viņu neauztrauc, ka Katalonijas komanda meklē papildus spēkus uzbrukuma līnijā.

“Jāpieņem sava loma, vecums, un tas, kas būs labāks klubam,” sarunā ar Spānijas mediju “Marca” skaidro 33 gadus vecais uzbrucējs. “Tas ir zināms, ka jebkuram “Barcelona” futbolistam jābut gatavam konkurencei. Jābūt gatavam, ka tev var nopirkt konkurentu. Tas ir veselīgi, jo mums visiem ir viens mērķis – palīdzēt “Barcelona”.”

“Skaidrs, ka es nenorādu, kuru spēlētāju pirkt, bet kuru neiegādāties. Es pieļauju, ka tuvāko gadu laikā klubam ir jāiegādājas jauns spēlētājs, uzbrucējs, kas spēlēs devītnieka pozīcijā,” skaidroja uzbrucējs.

“Man jau ir 32 gadi, janvārī bus 33, gadi iet. Nepieciešams komandā aicināt vairāk jaunos spēlētējus un ne tāpēc, lai man būtu ar ko konkurēt, bet gan, lai klubam būtu nākotne,” noslēdza Svaress.

Aizvadītajā sezonā futbolists “Barcelona” rindās laukumā izgāja 33 Spānijas čempionāta spēlēs, izceļoties ar 21 vārtu guvumu un sešām rezultatīvām piespēlēm. Četrus golus Svaress guva rezultatīvi izpildot 11 metru soda sitienus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par