Svārups karjeru turpinās Serbijas superlīgā

14/01/2021 22:50

Latvijas futbola uzbrucējs Kaspars Svārups karjeru turpinās Serbijas superlīgas pastarītē “Bačka”, informē klubs.

“Bačka” pēc puses no šīs sezonas turnīra jeb 19 kārtām kopvērtējuma tabulā ieņem pēdējo vietu starp 20 komandām. Serbijas superlīgas sezona atsāksies februārī.

26 gadus vecais Svārups Latvijā ilgstoši pārstāvējis “Ventspils” komandu. Aizvadītajā sezonā Svārups 23 spēlēs guva astoņus vārtus, virslīgas labāko bombardieru sarakstā ieņemot dalītu desmito vietu.

Latviešu futbolists virslīgā debitēja Ventspils “Tranzīts” komandas sastāvā, bet kopš 2012.gada viņš bija “Ventspils” kluba paspārnē. Šajā laikā uzbrucējs pabijis arī Kazaņas “Rubin” sistēmā, kā arī bijis Polijas un Norvēģijas klubos.

Latvijā Svārups bez “Ventspils” komandas 2018.gadā sezonā pārstāvēja Jūrmalas “Spartaku”, tāpat viņš bijis “Ilūkstes” un “Jūrmalas” klubu sastāvos. Ar “Ventspili” viņš 2014.gadā kļuva par Latvijas čempionu, kā arī divreiz uzvarēja valsts kausa izcīņā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…