Svārups pievienojies Fēru salu komandai “Tvoroyrar Boltfelag”

12/07/2021 19:11

Latvijas futbola uzbrucējs Kaspars Svārups karjeru turpinās Fēru salu čempionāta pastarītē “Tvoroyrar Boltfelag” (TB), informē klubs. TB pēc 13 kārtām ar tikai sešiem gūtiem vārtiem kopvērtējuma tabulā ieņem pēdējo vietu starp desmit komandām.

Čempionāts Tveroiri komandai atsāksies 28.jūlijā. Klubs izceļ Latvijas virslīgā 154 mačos gūtos 24 vārtus. Kopš janvāra Svārups bija Serbijas superlīgas pastarītes “Bačka” sastāvā, astoņās Serbijas virslīgas spēlēs vārtus negūstot. “Bačka” ar 16 punktiem 38 spēlēs ieņēma pēdējo vietu un izkrita uz Serbijas pirmo līgu. Klubs čempionāta laikā guva vismazāk vārtu no visām 20 komandām – 24 vārtus.

27 gadus vecais Svārups Latvijā ilgstoši pārstāvēja “Ventspils” komandu. 2020.gada sezonā viņš 23 spēlēs guva astoņus vārtus, virslīgas labāko bombardieru sarakstā ieņemot dalītu desmito vietu. Latviešu futbolists virslīgā debitēja Ventspils “Tranzīts” komandas sastāvā, bet kopš 2012.gada viņš bija “Ventspils” kluba paspārnē. Savā karjerā uzbrucējs pabijis arī Kazaņas “Rubin” sistēmā, kā arī bijis Polijas un Norvēģijas klubos.

Latvijā Svārups bez “Ventspils” komandas 2018.gadā sezonā pārstāvēja Jūrmalas “Spartaku”, tāpat viņš bijis “Ilūkstes” un “Jūrmalas” klubu sastāvos. Ar “Ventspili” viņš 2014.gadā kļuva par Latvijas čempionu, kā arī divreiz uzvarēja valsts kausa izcīņā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….