Svečņikovs skaisti apspēlē vārtsargu, Bonino un Radulovam pa trīs vārtiem komandu uzvarās (VIDEO)

30/10/2019 09:15

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās deviņi mači. Ar fantastisku vārtu guvumu vienā no tiem izcēlās Karolīnas “Hurricanes” uzbrucējs Andrejs Svečņikovs, kurš spēlē pret Kalgari “Flames” izpildīja t.s. Granlunda triku.

Karolīna svinēja uzvaru ar 2:1, abus komandas vārtus gūstot tieši 19 gadus vecajam krievu uzbrucējam. Trešās trešdaļas vidū Svečņikovs atradās aiz vārtiem, pacēla ripu uz nūjas un iemeta to vārtu augšējā stūrī. Šo elementu bieži sauc Somijas izlases spēlētāja Mikaela Granlunda vārdā, kurš viens no pirmajiem izpildīja šādu triku visaugstākajā līmenī – 2011. gada pasaules čempionāta pusfinālā pret Krievijas izlasi.

Vašingtonas “Capitals” papildlaikā pieveica Toronto “Maple Leafs” ar 4:3. Komandas kapteinis Aleksandrs Ovečkins guva divus vārtus un izdarīja divas piespēles. Rezultatīvs bija arī vēl viens Vašingtonas uzbrucējs Niklass Bekstrems, kuram trīs piespēles. Kanādas vienībā divi vārti un viena piespēle Ostonam Metjūzam.

Nika Bonino “hat-trick” palīdzēja viņa pārstāvētajai Nešvilas “Predators” pārspēt Čikāgas “Blackhawks” ar 3:0. 31 gadu vecais uzbrucējs guva pa vieniem vārtiem katrā periodā, kaldinot komandas ceturto uzvaru pēc kārtas. Savukārt “Predators” vartsargam Pekam Rinnem tā bija otrā sausā spēle pēc kārtas. Iepriekšējo maču Nešvila uzvarēja ar 3:2, bet tajā komandas vārtus sargāja cits hokejists.

Ar “hat-trick” izcēlās arī Aleksandrs Radulovs, kura pārstāvētā Dalasas “Stars” svinēja uzvaru mačā pret Minesotas “Wild” – 6:3. Otrajā periodā zvaigznes bija iedzinējos ar 0:3, bet tad Radulovs, Rūpe Hincs, Tailers Segins un Džo Pavelski paveica savu darbu, piecus no sešiem vārtiem iemetot pēdējo 20 minūšu laikā. Radulova kontā arī viena piespēle.

Citās spēlēs Bostonas “Bruins” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, apspēlējot Sanhosē “Sharks” ar 5:1, Detroitas “Red Wings” tika pie ceturtā panākuma 13 spēlēs, uzvarot Edmontonas “Oilers” ar 3:1, Ņujorkas “Rangers” ar 4:1 pieveica Tampabejas “Lightning”, bet Anahaimas “Ducks” rezultatīvā mačā pārspēja Vinipegas “Jets” ar 7:4.