Šveices hokeja vadība vēlas noturēt Fišeru, teju dubultojot viņa algu

ARCHIVES/Keystone

Šveices Hokeja federācija vēlas turpināt sadarbību ar esošo izlases galveno treneri Patriku Fišeru un ir gatava pat dubultot viņa algu, vēsta medijs “Watson”.

Šveice ceturtdienas vakarā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, kur pagarinājumā ar 2:3 atzina Kanādas pārākumu. Jāatzīmē, ka kanādieši izlīdzinājumu, kas ļāva spēlei nonākt līdz papildlaikam, panāca pēdējā pamatlaika sekundē.

Neskatoties uz to, Šveices Hokeja federācija vēlas nekavējoties noslēgt jaunu vienošanos ar Fišeru un algā trenerim ir gatava piedāvāt 500 tūkstošus Šveices franku (450 tūkstoši eiro), kas ir teju divreiz lielāka summa nekā pašreizējais viņa atalgojums.

Fišeram vēl ir līgums spēkā uz 2020. gada pasaules čempionātu, bet pēc neoficiālas informācijas viņa alga būsot 300 tūkstoši Šveices franku (aptuveni 270 tūkstoši eiro). Tiesa, neskatoties uz federācijas vēlmi ievērojami paaugstināt Fišera algu, pastāv pamatotas bažas, ka arī ar to varētu būt par maz.

Fišers ar Šveices izlases galveno treneri strādā kopš 2015. gada un pērn aizveda komandu līdz finālam. Tāpat viņš iepriekš darbojās kā asistents Šonam Simsonam, kuram arī izdevās šveiciešus aizvest līdz sudraba medaļām 2013. gadā. Fišers arī darbojies kā “Lugano” galvenais treneris, līdz 2015. gada strādājot arī ar Elvi Merzļikinu.

Latvija cīņā par ceturtdaļfinālu atzina Šveices pārākumu ar rezultātu 1:3, bet turnīru noslēdza 10. vietā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par