Šveices izlases futbolists mača laikā zaudē samaņu, taču tiek izglābts (VIDEO)

25/03/2019 14:02

Aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajā 2020. gada Eiropas futbola čempionāta atlases spēlē Tbilisi starp Gruzijas un Šveices valstsvienībām dzīvībai bīstamā situācijā bija nonācis viesu komandas aizsargs Fabians Šērs, kurš pēc sadursmes ar gruzīnu futbolistu uz brīdi atradās bezsamaņā.

Kādā no spēles epizodēm mača 24. minūtē gaisa divcīņā devās Šērs un Jemals Tabidze, abiem spēlētājiem saduroties ar galvām un pakrītot. Tabidze pēc negadījuma pārsita galva, kā rezultātā viņam bija nepieciešama mediķu palīdzība, savukārt Šērs gulēja uz zālāja bezsamaņā, viņa mēlei bloķējot elpceļus.

Šveicietim par laimi, laikus spēja noreaģēt mājinieku futbolists Jano Ananidze, kurš ar rokām atbrīvoja Šēra elpceļus, un viesu komandas spēlētājs drīz vien atguva samaņu. Vēl vairāk, Fabians pēc Šveices izlases mediķu palīdzības saņemšanas atgriezās laukumā un palīdzēja savai izlasei otrajā puslaikā gūt divus vārtus un gūt uzvaru ar 2:0.

“Tas izskatās drausmīgi. Es neko no tā neatceros,” pēc video atkārtojuma noskatīšanās atgadījumu komentēja ikdienā Ņūkāslas “United” pārstāvošais Šērs. “Biju atslēdzies uz dažām sekundēm. Galva un kakls joprojām sāp un uz pieres ir nobrāzumi, taču tas bija tā vērts.”

Šveices un Gruzijas izlases ielozētas D apakšgrupā kopā ar Īriju, Dāniju un Gibraltāru.