Svinot Somijas izlases uzvaru PČ, Helsinkos ielās devušies vairāki tūkstoši iedzīvotāju (VIDEO)

Somijas izlases līdzjutēji, sportazinas.com
Foto: KUVA/Kimo Raisanen

Svinot Somijas hokeja izlases uzvaru pasaules čempionātā, valsts galvaspilsētas Helsinku ielās svētdien izgāja aptuveni 10 000 cilvēku.

Jau ziņots, ka Somijas hokeja izlase svētdien pasaules čempionāta finālā ar 3:1 apspēlēja Kanādu, negaidīti kļūstot par planētas čempioni.

World Championship Celebrations – Torille!

And the fans go wild as #Finland Leijonat wins the ice hockey World Championships! If you couldn't make it to the #Helsinki market square, this is how insane it is with THOUSANDS of fans at 1am on Monday morning! 🇫🇮🦁 #leijonat #mmkisat #MM2019 #IIHFWorlds #suomi

Gepostet von News Now Finland am Sonntag, 26. Mai 2019

Kā vēsta “Hs.fi”, Helsinku pilsētas centrālajā laukumā pulcējušies aptuveni 10 000 cilvēku, svinot izlases trešo triumfu pasaules čempionātā, bet pirms plkst. 2 iedzīvotāji palēnām devušies mājup. Svinību laikā somi dziedājuši, dejojuši, peldējušies strūklakā, vicinājuši valsts karogus un taurējuši ar automašīnām.

Kā norādījusi Helsinku policija, iedzīvotāju svinības kopumā bijušas mierīgas un bez lieliem starpgadījumiem vai traumām, lai gan pāris cilvēkus nācies savaldīt, kā arī likumsargiem bija jāiejaucas, kad tik izmantotas neatļautas petardes.

Zīmīgi, ka Somija iepriekšējo reizi pasaules čempionātā triumfēja 2011. gadā, turnīram notiekot tieši Slovākijā. Somu hokejisti par planētas čempioniem svētdien kļuva trešo reizi vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par