Taisons atklāj, ka pirms cīņas smēķējis marihuānu: Tas ir tas, ko daru, kas esmu un kā nomiršu

Maiks Taisons
Maiks Taisons | Foto: Facebook/Mike Tyson

Viens no visu laiku slavenākajiem planētas bokseriem , kurš šodien aizvadīja paraugcīņu ar 51 gadu veco Roju Džounsu junioru, tieši pirms svinīgās atgriešanās boksa ringā smēķējis marihuānu, sarunā ar Ziemeļamerikas mediju “US Sports Today” atklājis pats 54 gadus vecais bokseris.

Jau ziņots, ka cīņa starp Taisonu (50-6) un Džounsu (66-9) noslēdzās neizšķirti, par ko lēma trīs Pasaules boksa padomes (WBC) tiesneši, kas dueli vērtēja neoficiāli. Nokauti nebija vērojami, tomēr abi veterāni aizvadīja atzīstamu cīņu.

Pēc cīņas Taisons norādīja, ka viņš marihuānu vēlreiz smēķējis neilgi pirms tikšanās ar mediju pārstāvjiem, kurā tika apspriesta pirmā Taisona cīņa 15 gadu laikā.

“Klausieties, es nevaru atmest smēķēšanu,” atklāja boksa leģenda. “Kādreiz es smēķēju cīņu laikā. Man vienkārši jāpīpē, piedodiet. Es esmu smēķētājs.… Es smēķēju ikdienā. Es nekad nepārstāju smēķēt.”

Brīvprātīgā antidopinga asociācija pirms cīņas pārbaudīja abus bokserus, taču marihuāna nebija aizliegto vielu sarakstā. Kā atklāja Taisons viņš pārtrauca kokaīna lietošanu apmēram pirms diviem ar pusi gadiem, tomēr marihuānas smēķēšanu nav spējis atmest.

“Tāds es vienkārši esmu,” noteica Taisons. “Tas neietekmē mani negatīvi. Tas ir tikai tas, ko es daru, kas es esmu un kā es nomiršu. Tam nav skaidrojuma, nav sākuma, nav gala.”

Jautāts, vai smēķēšana palīdzējusi boksa leģendai noņemt sāpes cīņas laikā, Taisons atbildēja:”Nē, tas mani vienkārši nomierina. Tas nenoņem sāpes.”

Taisons ir viens no visu laiku slavenākajiem planētas bokseriem. Viņš profesionālajā karjerā aizvadīja 58 cīņas, uzvaras gūstot 50 no tām, bet 44 bija ar nokautu. Taisons 20 gadu vecumā kļuva par visu laiku jaunāko pasaules čempionu smagsvaru kategorijā, pievēršot sev milzu uzmanību pasaules mērogā.

54 gadus vecais Taisons pēdējo reizi oficiālu maču aizvadīja pirms 15 gadiem, proti, 2005. gada jūnijā, kad viņš zaudēja Kevinam Makbraidam.

Savukārt Džounss savu pēdējo maču aizvadīja pirms diviem gadiem, 2018. gada augustā, kad viņš bija labāks par Skotu Sigmonu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par