Taisons Fjūrijs: Vecais Fjūrijs ir prom un to nekad neredzēsiet

14/08/2018 22:08
Nokopēts

Sestdien Lielbritānijas bokseris Taisons Fjūrijs spēkosies ar Frančesko Pianetu, turpinot savu atgriešanos boksa ringā, no kura aizgāja 2015. gada novembrī.

Jūnija sākumā Fjūrijs atgriezās boksa ringā pēc vairāk nekā divu ar pusi gadu pauzes, uzvarot albāņu sportistu Seferu Seferi. “Zaudēt tik daudz svara bija ļoti mentāli un fiziski smagi. Lai to izdarītu smadzenēs ir jābūt lielam gribasspēkam un man tas bija. Tas ir iemesls, kāpēc esmu “saslimis” ar boksu un uzvaru cīņās. Vecais Fjūrijs ir prom un to nekad neredzēsiet. Jaunais Taisons stāv jūsu priekšā,” uzsvēra Lielbritānijas bokseris.

33 gadus vecais itāļu bokseris Pianeta karjerā aizvadījis 40 cīņas, uzvarot 35 dueļos, bet zaudējot četros, tikmēr viena cīņa noslēgusies neizšķirti. 21 cīņā Pianeta triumfējis ar nokautu. “Ja uzvarēšu cīņā ar Pianetu, tad Vailderam būs iespēja cīnīties ar mani. Būsim godīgi, Vailders nevienu sakarīgu bokseri nav uzvarējis,” sacīja Fjūrijs.

2015.gada novembrī Fjūrijs kļuva par pasaules čempionu uzvarot ukraini Vladimiru Kļičko un iegūstot Pasaules boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un Starptautiskās boksa organizācijas (WBO) jostas, taču pēcāk cīnījās ar depresiju un alkohola atkarību.

Fjūrija mērķis ir atkal būt labākajam pasaulē. Viņa tautietis Entonijs Džošua patlaban ir WBA, IBF un WBO jostu īpašnieks, bet amerikānim Deontajam Vailderam pieder Pasaules boksa padomes (WBC) čempiona tituls.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām