Talantīgais “City” aizsargs kļūs par “Barcelona” spēlētāju

01/06/2021 13:23

Spānijas čempionāta futbola klubs “Barcelona” apstiprinājis, ka 1.jūlijā no Anglijas premjerlīgas vienības Mančestras “City” tam pievienosies aizsargs Ēriks Garsija.

Mančestras klubs atbrīvojis 20 gadu veco spāni saistībā ar līguma beigām, savukārt ar Barselonas klubu Garsija parakstījis piecu gadu līgumu, kas ietver nosacījumu par izpirkšanu 400 miljonu eiro vērtībā. Oficiāli jaunais līgums tiks parakstīts otrdien.

Barselonā dzimušais aizsargs atgriežas klubā, kura sistēmu atstāja 16 gadu vecumā, lai pievienotos Hosepa Gvardiolas trenētajai Mančestras “City”. Četru gadu laikā Garsija ir progresējis un izcīnijis vietu “City” pamata komandā, vienlaikus atteikuma parakstīt jaunu līgumu dēļ Garsija 2020./2021.gada sezonā kluba hierarhijā nonāca aiz Rubena Diaša un Džona Stouna.

Anglijas klubā Garsija aizvadījis 35 spēles, tostarp 19 spēles premjerlīgā.

Arī ilggadējais Mančestras kluba uzbrucējs Serhio Agvero pēc līguma ar “City” beigām šovasar pārcelsies uz Barselonu. Gaidāms, ka Ronalda Kūmana trenētajai “Barcelona” pēc līguma beigām pievienosies arī Anglijas premjerlīgas kluba “Liverpool” pussargs Džordžīno Veinaldums.

Izskanējis, ka noslēgumam tuvojas sarunas arī par “Lyon” pussarga Memfisa Depaja pievienošanos “Barcelona”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….