Talantīgais futbolists Tobers varētu doties pārbaudīties uz slaveno “Rangers”

Kristers Tobers, sportazinas.com
Foto: twitter.com/kristers_tobers

Latvijas talantīgais pussargs Kristians Tobers varētu doties pārbaudīties uz titulēto Skotijas klubu Glāzgovas “Rangers”, “Rietumu Radio” apstiprinājis viņa šī brīža pārstāvētā kluba “Liepāja” treneris Mareks Zuntners.

18 gadus vecais Tobers aizvadītajā sezonā Latvijas futbola Virslīgā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, bet šobrīd par viņu ir vislielākā interese starp visiem Liepājas vienības spēlētājiem.

“Lielu akcentu liekas uz Toberu, par kuru šajā ziemā ir vislielākā interese,” atklāja Zuntners. “Viņš sezonai gatavosies kopā ar mums, bet redzēsim, kas notiks tālāk. Toberam ir divi piedāvājumi no Šefīldas “United” un Glāzgovas “Rangers” doties pārbaudīties. Principā viņam tur bija jābūt jau novembrī, bet gūtās traumas un grūto izlases maču dēļ Tobers šobrīd vēl ārstējas. Ceru, ka pēc otrās nometnes februārī viņš uz kādu nedēļu pievienosies kādai no šīm komandām.”

“Rangers” ir titulētākais Skotijas futbola klubs, kas vietējā čempionātā uzvarējis 54 reizes, bet 30 reizes palicis otrajā vietā.

Tikmēr Šefīldas “United” ir šī brīža Anglijas pēc spēka otrās līgas klubs, kas pēc 26 spēļu kārtām ieņem augsto trešo vietu un pretendē uz dalību nākamās sezonas Premjerlīgas čempionātā.

Toberam aizvadītā bija debijas sezona profesionālajā futbolā. Iepriekš viņš ir pārstāvējis arī Latvijas U16, U17, U18 un U19 izlases.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par