Talantīgais Gurjanovs gūst četrus vārtus un aizsūta “Flames” atvaļinājumā (VIDEO)

21/08/2020 09:37
Deniss Gurjanovs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) noskaidrojās vēl divas Stenlija kausa konferenču pusfinālistes. Par vienu no tām kļuva Dalasas “Stars”, kura sagrāva Kalgari “Flames” ar 7:3 un triumfēja sērijā ar 4-2.

Mača sākums neliecināja par “Stars” uzvaru, jo nepagāja pat pirmās trešdaļas puse, bet Dalasas klubs jau bija iedzinējos ar 0:3. Pēc 20 minūtēm rezultāts bija 1:3, bet tad “Stars” aizvadīja pagaidām labāko periodu Stenlija kausā, gūstot piecus vārtus pēc kārtas. Trīs no tiem iemeta 23 gadus vecais Deniss Gurjanovs, kurš trešā perioda vidū bija precīzs arī ceturto reizi un pielika punktu – 7:3.

Krievu uzbrucēja kontā arī viena piespēle, līdz ar ko viņš šajā mačā sakrāja piecus (4+1) punktus. Aizsargs Miro Heiskanens izcēlās ar četriem (1+3) punktiem, savukārt vēl trīs (1+2) punkti pieredzējušā Džo Pavelski kontā.

“Play-off” otrajā kārtā Dalasa spēlēs pret Kolorado “Avalanche”.

Vēl vienā mačā Ņujorkas “Islanders” ar 4:0 pārspēja Vašingtonas “Capitals” un triumfēja visā sērijā ar 4-1. Divas ripas pretinieku vārtos iemeta Entonijs Boveljē, savukārt trešā un ceturtā ripa ielidoja jau tukšos “Capitals” vārtos.

“Islanders” vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja 21 metienu.

Zīmīgi, ka Ņujorkas klubu trenē Barijs Trocs, kura vadībā “Capitals” 2018. gadā izcīnīja pirmo Stenlija kausu franšīzes vēsturē. Pēc sezonas Vašingtona ne īpaši vēlējās palielināt algu kanādiešu speciālistam, kurš ātri pieņēma naudīgāku piedāvājumu no “Islanders”.