11/08/2017 22:23

Kontinentālās hokeja līgas klubs Maskavas CSKA paziņojis par līguma pagarināšanu ar Krievijas U20 izlases kapteini Kirilu Kaprizovu. Iepriekš pastāvēja iespēja, ka Kaprizovs jau šosezon dosies uz Ziemeļameriku, lai debitētu Nacionālajā hokeja līgā, taču šobrīd pieņemts lēmums palikts dzimtenē.

Talantīgais uzbrucējs CSKA pievienojās pagājušajā sezonā, kad pārgāja no Ufas “Salavat Julajev” vienības. Ar Maskavas klubu noslēgta vienošānās uz trīs sezonām, taču līguma summa šobrīd netiek atklāta.

NHL 2015. gadā Minesotas “Wild” Kaprizovu draftēja tikai piektajā kārtā, taču nu uzbrucējs kļuvis par vienu no lielākajām kluba nākotnes cerībām.

Aizvadītajā sezonā 49 KHL regulārās spēlēs hokejistam 42 (20+22) punkti, savukārt play-off turnīrā piecās spēlēs trīs gūti vārti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
07/12/2021 07:25

Bertāns nospēlē vien trīs minūtes, “Wizards” ziņo par latvieša veselības problēmām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 110:116 zaudēja Indiānas “Pacers”. Mača sākumā klubs no ASV galvaspilsētas izvirzījās vadībā, taču pēc pirmās ceturtdaļas pārsvars bija…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…