Talantīgais norvēģu futbolists Ēdegors debitē Madrides “Real” sastāvā pēdējā Spānijas čempionāta spēlē

24/05/2015 13:58

Talantīgais norvēģu uzbrūkošais pussargs Martins Ēdegors sestdien pēdējā čempionāta spēlē debitēja Spānijas granda Madrides “Real” pirmās komandas sastāvā.

Madrides “Real” sestdien savā laukumā guva pārliecinošu uzvaru pār “Getafe”, pārspējot viesus ar 7:3 (3:3).

Ēdegors šajā mačā laukumā devās 58.minūtē, kad nomainīja portugāļu zvaigzni Krištianu Ronaldu, kas jau cīņas pirmajā puslaikā izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem. Norvēģis šajā cīņā ar rezultativitāti neizcēlās.

Mača rezultātu 13.minūtē atklāja tieši Ronaldu, pēc kā divus vārtus guva “Getafe” spēlētāji, panākot 2:1. Turpinājumā portugālis guva vēl divus vārtus, vienreiz realizējot arī 11 metru soda sitienu, izvirzot “Real” vadībā ar 3:2. Tomēr pirmajā puslaikā tika gūti vēl vieni vārti, kad viesu komandā spēlējošais Medi Lasens no Alžīrijas panāca neizšķirtu 3:3.

Nākamajā puslaikā “Getafe” vairs nespēja rādīt pretestību Spānijas grandam, savus vārtus nenosargājot no četriem precīziem bezatbildes sitieniem. Tādējādi “Real” sezonas pēdējā kārtā guva pārliecinošu uzvaru ar 7:3.

Savukārt jau Spānijas čempiones godā “Barcelona” pēdējās kārtas mačā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:0) ar Lakorunjas “Deportivo” vienību. Abus vārtus “Barcelona” labā guva argentīnietis Lionels Mesi.

Līdz ar to Spānijas čempionāta noslēgumā ar 94 punktiem 38 spēlēs pirmo vietu ieņēma “Barcelona”, kas par diviem punktiem apsteidza Madrides “Real”. Trešā vietā ar 78 punktiem atradās Madrides “Atletico”.

Tikmēr “Valencia” nosargāja vietu UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, izbraukumā ar 3:2 (2:2) pārspējot “Almeria”, lai arī dueļa pamatlaika pēdējā minūtē palika mazākumā, kad otro dzelteno kartīti nopelnīja Daniels Pareho. “Valencia” čempionātu ar 77 izcīnītajiem punktiem noslēdza ceturtajā vietā, par punktu apsteidzot piektajā vietā esošo “Sevilla” vienību, kas arī sezonas pēdējā kārtā izcīnīja uzvaru viesos, ar 3:2 (0:0) pārspējot “Malaga” klubu. Zīmīgi, ka šīs spēles 26.minūtē mājinieki palika mazākumā, jo sarkano kartīti nopelnīja brazīlietis Veligtons.

Ar 60 punktiem labāko sešinieku noslēdza un pēdējo ceļazīmi uz UEFA Eiropas līgu izcīnīja “Villareal”, kas čempionāta pēdējā mačā ar 0:4 (0:3) piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu Bilbao “Athletic” komandai.