Talantīgais Smirnovs precīzs Šveicē

23/01/2020 23:40

Uzbrucējs Deniss Smirnovs atzīmējās ar vārtiem Šveices čempionāta spēlē, kas neglāba viņa pārstāvēto Ženēvas “Servette” no zaudējuma pret Cīrihes “Lions” ar 6:9.

20 gadus vecais Smirnovs laukumā pavadīja 17:33 minūtes, izdarīja četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja deviņus no 17 iemetieniem, bet maču noslēdza ar negatīvu lietderību -3.

Latvijas hokejists bija precīzs pirmā perioda vidū, kad viņš panāca 2:1. Pēc 20 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 3:2 par labu “Servette”, pēc divām trešdaļām Ženēvas klubs nonāca iedzinējos ar 4:5, bet izšķirošajā periodā ielaida vēl četras ripas.

Smirnova pārstāvētajā komandā trīs vārti un viena piespēle kanādieša Ērika Fēra kontā. Savukārt pretiniekiem ar “hat-trick” atzīmējās uzbrucējs Deniss Holnšteins, viņa komandas biedram Maksimam Norou divi vārti un viena piespēle.

Pēc 39 mačiem Smirnova kontā seši vārti, 11 piespēles un lietderība -5. Viņš ir “Servette” sestais rezultatīvākais hokejists.

Ar 68 punktiem 40 spēlēs Ženēvas vienība ieņem trešo vietu.