Talantīgais Smirnovs turpina priecēt ar rezultatīvu sniegumu Šveices čempionātā

06/10/2019 00:12

Kārtējo rezultatīvo spēli Šveices Nacionālajā līgā (NLA) aizvadījis perspektīvais latviešu uzbrucējs Deniss Smirnovs, kura pārstāvētā Ženēvas “Servette” komanda gan ar rezultātu 5:6 piekāpās “Davos” vienībai.

20 gadus vecais Smirnovs šajā spēlē atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Vēl latvietis 14 minūšu laikā uz ledus izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja četros no 11 iemetieniem, kā arī spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Smirnovs šosezon 11 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr cits “Servette” spēlētājs Sandis Smons simbolisku trīs minūšu laikā ar ievērības cienīgām darbībām neizcēlās, tomēr īsajā laikā aizsargs pamanījās tikt pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Citā mačā uzbrucēja Toma Andersona un vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau “Tigers” ar rezultātu 4:3 papildlaikā pieveica “Lugano” komandu.

Uzvarētāju rindās Andersons ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Latvietis spēlēja nepilnas trīs minūtes, kuru laikā tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr Punnenovs izgāja sākumsastāvā un atvairīja 18 no 21 pretinieku metiena. Viņš 65 minūšu laikā atsita 85,7% ripu.

Vēl Ronalds Ķēniņš nespēlēja viņa pārstāvētās “Lausanne” uzvarā ar 3:1 pret “Ambri-Piotta”. Kā vēsta klubs, Ķēniņš spēlē nav piedalījies ģimenes apstākļu dēļ. Viņš gan atkal atgriezīsies pie komandas pirmdien.

Savukārt Somijas čempionātā Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 2:5 kapitulēja “Tappara” vienībai, kas ir kopvērtējuma līdere.

Dzierkals šajā mačā laukumā bija 15 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā latvietis divreiz meta pa pretinieku vārtiem, tomēr dueli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.