Talantīgais Štolcermanis šosezon startēs arī prestižajā Itālijas F4 čempionātā

08/02/2024 14:41
Nokopēts
Tomass Štolcermanis

Latvijas autosportists Tomass Štolcermanis parakstījis vienošanos ar “Prema” vienību uz 2024.gadu un šosezon startēs arī Itālijas “Formula 4” (F4) un “Euro 4” čempionātos, pavēstījusi “Prema” komanda.

Štolcermanis novembrī “Prema” sastāvā debitēja pie F4 stūres, savās pirmajās sacensībās izcīnot pjedestālu Dienvidaustrumāzijas čempionāta trešā posmā. Pēc šī snieguma panākumiem bagātā itāļu komanda uzaicināja jauno latviešu autosportistu februārī piedalīties “F4 UAE” čempionāta noslēdzošajos divos posmos, no kuriem pirmais norisināsies šajā nedēļas nogalē. Noslēdzošais “F4 UAE” čempionāta posms paredzēts no 16. līdz 18.februārim.

Itālijas F4 čempionāts, kurā savulaik sacentušies arī Miks Šūmahers, Lando Noriss un citi tagadējie F-1 piloti, sāksies maijā un uzskatāms par prestižākajām F4 sacensībām, bet “Euro 4” čempionāts norisināsies otro gadu pēc kārtas un tā pirmais posms paredzēts jūnijā.

“Tomass jau pirmajos braucienos komandas sastāvā atstāja spēcīgu iespaidu par sevi. Jau kādu laiku uz viņu raudzījāmies un esam priecīgi paziņot par sadarbību ar viņu 2024.gada sezonā. Viņu gaida izaicinājumiem bagāta sezona ar augsta līmeņa konkurentiem, taču esam gatavi viņam palīdzēt,” komandas paziņojumā citēts komandas vadītājs Andželo Rosins.

Štolcermanis pēdējo gadu laikā divas reizes piedalījies “Ferrari Driver Academy” nometnēs.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām