Talantīgais vārtsargs Šilovs nespēlēs U20 izlasē pasaules čempionātā

Artūrs Šilovs, sportazinas.com
Artūrs Šilovs | Foto: NHL

Latvijas U20 hokeja izlases galvenais treneris Kārlis Zirnis pēc pirmajiem treniņiem atzinīgi vērtē savu palīgu Raimondu Vilkoitu un viņa trenētās Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kluba “Rīga” spēlētājus gan par meistarību, gan noskaņojumu, taču apstiprināja, ka vārtsargs čempionātā nespēlēs.

Latvijas U20 izlase sākusi izšķirošo gatavošanos pasaules U20 čempionātam hokejā pirmās divīzijas A grupā, kas sāksies nākamnedēļ Minskā.

“Mēs jau viens otru gana labi pazīstam, jo ir bijušas divas treniņnometnes – pavasarī un vasarā,” pēc pirmajiem treniņiem stāstīja Latvijas U20 hokeja izlases galvenais treneris Kārlis Zirnis. “Ir foršs treniņš, laba atmosfēra.

Izskatīts daudz kandidātu, un cīņa par vietu sastāvā notiek joprojām: “Protams, cīņa par vietu izlasē turpinās. Uzskatu, ka mums ir gana meistarīga komanda, labi slidojam, mums ir četras – piecas spēkos līdzīgas maiņas, tāpēc cīņa par vietu sastāvā ir liela. Komanda ir arī daudz vecāka nekā iepriekšējā gadā.”

Arī Ziemeļamerikā spēlējošajiem sekots līdzi: “Ir bijusi iespēja vērot fragmentus no spēlēm, un man ir prieks, ka viņiem ir tāda iespēja – spēlēt Ziemeļamerikā un sevi pierādīt tajā krastā. Tomēr viņiem nekas nav garantēts, atbraucot uz izlasi. Jāstrādā būs vienalga.”

Zirnis uzslavēja šogad labi spēlējošās “Rīgas” komandas hokejistus MHL: “Treneris Raimonds Vilkoits ir padarījis ļoti labu darbu. Arī ar viņu jau otro gadu strādājam kopā un dalāmies domām par spēles zīmējumu. Čaļi ir forši, spēlē simpātisku hokeju, un tas, ka viņiem ir uzvaras garša un labs noskaņojums, ir pozitīvi.”

Šovakar Rīgā ieradīsies aizokeāna hokejisti, taču viņu vidū nebūs Vankūveras “Canucks” sistēmā spēlējošais Šilovs. Pamatvārtsargs būs “Rīgas” vārtuvīrs Jānis Voris. “Negribu daudz to komentēt, bet Šilovs nebūs,” intervijā televīzijas kanālam LTV7 apstiprināja Zirnis.

Iepriekšējā gadā Latvijas izlase Vācijas pilsētā Fisenē pirmās divīzijas A grupā finišēja ceturtajā vietā sešu komandu konkurencē un arī šogad spēlēs pirmajā divīzijā. Uz elites divīziju tiks grupas uzvarētāji.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par