Talsu florbolisti atgūst vadību ceturtdaļfināla sērijā pret “Ķekavu”

11/03/2022 23:47
Florbola bumbiņa

Talsu NSS/”Krauzers” komanda piektdien izcīnīja uzvaru “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra ceturtdaļfināla trešajā spēlē un atguva vadību sērijā. Talsu NSS/”Krauzers” viesos ar rezultātu 8:4 (0:1, 5:0, 3:3) uzveica “Ķekavu” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-1.

Talsenieki teju pusspēli neguva vārtus un no mača 16.minūtes bija iedzinējos ar 0:1. Tomēr rezultatīva otrā perioda otrā puse ļāva pārņemt vadību un pēc tam arī izcīnīt uzvaru. Viesiem ar vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Emīls Krūmiņš, Valters Kalnietis un Andris Blumbahs, bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Toms Bitmanis. Mājiniekiem divus vārtus guva un vienu piespēli atdeva Klāvs Jansons.

Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības. 2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.