Talsu florbolisti tiek LČ pusfinālā

23/03/2022 23:44
Talsu NSS/

Talsu NSS/”Krauzers” trešdien sasniedza “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra pusfinālu. Talsu NSS/”Krauzers” savā laukumā ar rezultātu 6:2 (2:0, 3:1, 1:1) uzvarēja “Ķekavu”, gūstot panākumu sērija līdz četrām uzvarām ar 4-3.

Otrajā periodā mājinieki izvirzījās vadībā ar rezultātu 5:0, un Ķekavas komanda, lai arī noslēdzošās trešdaļas ievadā spēja panākt 2:5, vairs nespēja atspēlēties. Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Mariss Bergmanis, bet 1+1 sakrāja Toms Bitmanis, Valters Kalnietis un Andris Blumbahs. Ķekavas komandas labā vārtus guva Klāvs Jansons un Markuss Januševskis.

Talsu NSS/”Krauzers” pusfinālā spēkosies ar Cēsu “Lekrings”, kas ceturtdaļfinālā ar 4-0 pieveica “Irlava”/”Avant” florbolistus. Otrā pusfināla pārī cīnīsies Kocēnu “Rubene” un “Lielvārde”/”FatPipe”. Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības.

2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.