Talsu florbolisti iemet astoņus vārtus un atgriežas līderpozīcijā

10/10/2021 19:19
Talsu NSS/

Talsu NSS/”Krauzers” vienība svētdien atgriezās “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra līderpozīcijā. Talsenieki savā laukumā ar rezultātu 8:6 (0:1, 5:1, 3:4) uzvarēja “Valmieras” komandu.

Mājinieki uzvarai pamatus ielika otrā perioda otrajā pusē, kad vienas minūtes un 42 sekunžu laikā guva trīs vārtos, no 2:2 panākot 5:2. Ar četriem gūtiem vārtiem uzvarētājiem izcēlās Valters Kalnietis, bet vārti un trīs rezultatīvas piespēles bija Tomam Bitmanim. Viesiem divus vārtus guva un vienu rezultatīvu piespēli atdeva Ričards Eglītis. Ar 20 punktiem astoņās spēlēs Talsu NSS/”Krauzers” ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, par diviem punktiem apsteidzot septiņus dueļus aizvadījušo Cēsu “Lekrings” vienību.

Tikmēr sieviešu turnīra vienīgajā mačā “Ķekavas Bulldogs”/NND viesos ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā apspēlēja “Līgatni”. Uzvaras metienu viešņām realizēja Nikola Biezuma. Sieviešu turnīrā ar sešiem punktiem trīs pirmās vietas aizņem divus mačus aizvadījušās Kocēnu “Rubene” un “Rubene-1” komandas, kā arī trīs cīņas nospēlējusī Cēsu “Lekrings” vienība. Vīriešu konkurencē šosezon par medaļām cīnīsies 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startēs astoņas vienības.

Tiek plānots, ka pamatturnīrā katra komanda ar katru tiksies pa divām reizēm. Astoņas labākās iekļūs ceturtdaļfinālā. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām tiks noskaidrotas pusfinālistes, tikpat garās sērijās taps zināmas divas komandas, kas nākamā gada pavasarī “Arēnā Rīga” spēkosies par bronzas medaļām, kā arī tie divi klubi, kas turpat cīnīsies par lielo čempionu kausu un zelta godalgām. 2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.