Tambijeva klubam uzdevums trīs sezonu laikā atgriezties KHL

Leonīds Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: VHL

Latvijas hokeja speciālista Leonīda Tambijeva trenētajai Novokuzņeckas “Metallurg” komandai dots uzdevums trīs sezonu laikā atgriezties Kontinentālajā hokeja līgā (), paziņojis Kemerovas apgabala Fizkultūras un sporta ministrs Sergejs Mjauss.

“Kemerovas apgabala gubernators Sergejs Jevgeņevičs Civiļevs ir devis uzdevumu “Metallurg” komandai atgriezties KHL trīs gadu laikā,” portāls “Championat” citē Mjausa sacīto. “Mums priekšā ir smags darbs, lai atjaunotu Novokuzņeckas novecojušo arēnu.”

“Metallurg” no 2008. līdz 2017. gadam spēlēja KHL, ne reizi neiekļūstot Gagarina kausa izcīņā. Pēc tam klubs turnīru pameta parādu, arēnas sliktās kvalitātes un zemās apmeklētības dēļ. Šobrīd “Metallurg” pārstāv Krievijas augstāko hokeja līgu (VHL).

“Mēs esam pārliecināti, ka šo pilsētu nevar atstāt bez lielā hokeja,” komentēja Mjauss. “Nākamais uzdevums ir uzlabot sastāvu, kā arī reizē attīstīt mūsu jauniešu hokeja akadēmiju. Galvenais šobrīd ir rekonstruēt arēnu un izveidot komandu. Kad to paveiksim, cīnīsimies par vietu VHL izslēgšanas mačos, bet nākamā gada pavasarī veiksim snieguma analīzi, pēc kuras sapratīsim, cik tāls ceļš ejams līdz KHL.”

Medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko agrāk izteicās, ka Novokuzņeckai bija lieli parādi un pārāk liela daļa no finansējuma nāca no apgabala budžeta. Apskatnieks bija izbrīnīts, ka tolaik tas bija viens no iemesliem, lai “Metallurg” aizietu no KHL, jo tagad daļa klubu spēlē pat ar vēl lielāku apgabala finansējumu.

Jau ziņots, ka Tambijevs, kurš iepriekš bija izteicis vēlmi strādāt KHL, karjeru turpinās turpat, kur iepriekšējās sezonās jeb VHL.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par