Tambijevs: Ar “Dinamo” sarunas bija, bet tās ne pie kā nenoveda

Leonīds Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: VHL

Krievijas Augstākās hokeja līgas () vienības Novokuzņeckas “Metallurg” galvenais treneris atklājis, ka viņam bija sarunas par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” trenēšanu, taču tās ne pie kā nenoveda.

“”Dinamo” – jā, “Barys” – tās, iespējams, ir baumas. No “Barys” organizācijas neviens ar mani nesazinājās. Bija sarunas ar Rīgu, bet tās ne pie kā nenoveda, tāpēc nav jēgas par to runāt. Tagad visas manas domas ir saistītas tikai ar “Metallurg”,” saka speciālists.

“Sākumā man ir savs prasību saraksts visai komandai. Ja spēlētāji izpildīs šīs prasības, tad būs labs rezultāts. Vienmēr esmu koncentrējies uz maksimālu rezultātu, motivēju komandu darīt tāpat,” atklāj Tambijevs.

“Hokejs jāveido uz labas fiziskās sagatavotības bāzes. Agresīvu spēles stilu cenšas izmantot visas mūsdienu komandas. Mēs arī plānojam pielietot agresīvu spēles stilu, ar labu kustību un ātrumu, kā arī ar skaidru spēles uzdevumu izpildi. Ja komanda ir fiziski labi sagatavota, tad tā, manuprāt, parādīs labu hokeju. Produktīvu un agresīvu. Līdzjutējiem patiks, ja komandai piederēs iniciatīva. Tāpēc būs nepieciešams vairāk strādāt tieši uz fizisko gatavību,” plāno treneris.

“Uzreiz teikšu, neesmu sīksts treneris, bet esmu prasīgs. Tiem puišiem, kuri uzvarēja kopā ar mani, sākumā bija mazliet grūti, bet tad visi pierod pie prasībām. Esmu par profesionālu attieksmi. To prasu ne tikai no spēlētājiem, bet arī no treneru personāla, visiem jābūt profesionāļiem savā jomā. Man nepatīk slinki cilvēki, nepatīk cilvēki, kuri nestrādā pietiekami daudz. Man patīk strādāt ar spēlētājiem, kuriem ir motivācija un mērķis ir uzvarēt, viņi vēlas spert nākamo soli karjerā, kā ar arī pastāvīgi uzlabo savas prasmes un katru dienu kļūst labāki,” atzīst Tambijevs.

“Esmu gandarīts par to, kādi spēlētāji šobrīd ir komandā. Redzēsim, kā puiši pierādīs sevi treniņnometnē. Dažus spēlētājus zinu, dažus nē. Procesa laikā mēs redzēsim viņu attieksmi, prasmes un raksturu. Pirms sezonas sākuma būs iespējams pateikt kaut ko konkrētu,” Novokuzņeckas kluba sastāvu komentēja Tambijevs.

Tambijevs sākotnēji tika iecelts par Vladivostokas “Admiral” komandas galveno treneri, taču no amata ātri vien atkāpās, jo “Admiral” paziņoja par aiziešanu no KHL. Tambijevs savu lēmumu pamatoja ar to, ka viņš karjeru vēlas turpināt KHL, ko gan neizdevās īstenot.

Tambijevs arī pirms kļūšanas par “Admiral” stūrmani bija starp kandidātiem uz Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu, taču pēdējos gados panākumus guvušais pašmāju speciālists izvēlējās strādāt Vladivostokā. Līgums ar 49 gadus veco treneri tika noslēgts uz vienu sezonu, tomēr viņš darbu pameta pēc nepilnas nedēļas.

Tambijevs iepriekš bija VHL kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs VHL turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par