Tambijevs: Ar mani neviens nav sazinājies, turpinu gatavoties sezonai

Leonīds Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: VHL

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Vladivostokas “Admiral” galvenais treneris sarunā ar Krievijas mediju “TASS” komentējis iepriekš izskanējušo informāciju, ka viņa vadītā vienība nākamsezon nespēlēs KHL.

“Pagaidām kluba pārstāvji ar mani nav sazinājušies. Es nekur neeju, strādāju no mājām, nodarbojos ar komandas selekciju, domāju par spēlētājiem, vācu informāciju. Nekādas panikas man nav,” teica 49 gadus vecais speciālists.

Krievijas piejūras apgabala dome oficiāli paziņojusi, ka profesionālajām sporta komandām plānotos finanšu līdzekļus pārvirzīs pasākumiem cīņai pret koronavīrusu. Tas nozīmē, ka “Admiral” nevarēs veikt sastāva komplektāciju un nākamajā KHL sezonā nepiedalīsies.

Pagājušajā nedēļā Latvijas hokeja treneris Tambijevs tika iecelts par “Admiral” komandas galveno treneri. Viņš bija arī Rīgas “Dinamo” redzeslokā, taču pēdējos gados panākumus guvušais pašmāju speciālists izvēlējās strādāt Vladivostokā. Līgums ar 49 gadus veco treneri tika noslēgts uz vienu sezonu.

Krievijas mediji pauž, ka teorētiski “Admiral” vēl var turpināt spēlēt KHL, ja klubs pats spēs piesaistīt nepieciešamo finansējumu no privātajiem sponsoriem. Taču Krievijas medijs “Sport-Express” šādu iespēju koronavīrusa izplatības laikā neuzskata par reālu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par