Tambijevs: Labāk spēlēt figitālo hokeju nekā smēķēt un dzert vīnu uz ielas

23/02/2024 17:58
Nokopēts
Leonīds Tambijevs

Visu laiku rezultatīvākais Latvijas hokeja izlases spēlētājs Leonīds Tambijevs sarunā ar “Match TV” komentējis Latvijas hokeja federācijas (LHF) pieņemto lēmumu apturēt licences hokejistiem, kuri piedalījās Krievijā notiekošajās virtuālajās un klātienes sporta spēlēs.

Iepriekš vēstīts, ka vakar Krievijas pilsētā Kazaņā sākušās Nākotnes spēles, kuras organizē un atklāšanas ceremoniju klātienē apmeklēja Vladimirs Putins. Dalībnieku sarakstā atrodami arī Latvijas hokejisti. Viens no šiem hokejistiem bija arī Leonīda dēls Kirils. Tāpat jāatzīmē, ka Leonīds Tambijevs par galveno treneri joprojām strādā agresorvalsts klubā “Admiral”.

“Puiši brīvajā laikā un par saviem līdzekļiem sanāca kopā un devās sacensties figitālajā hokejā. Par ko te vēl runāt? Sportam jābūt ārpus politikas,” izteicies Tambijevs. “Figitālais hokejs ir brīnišķīgs sporta veids un labāk spēlēt to nekā smēķēt un dzer vīnu uz ielas. Puiši ir malači un pelnījuši uzslavas par sniegumu.”

Nākotnes spēlēs ir “figitālas” (fiziski/digitālas) sacensības jeb tajās tiek apvienots klasiskais sports un e-sports. Kā, piemēram, hokejisti sacenšas videospēlē, bet pēc tam viņi dodas uz ledus. Uzvarētājs tiek noskaidrots abu spēļu summā. Labākie “figitālie” sportisti tiek noskaidroti futbolā, cīņas mākslā un citos sporta veidos, tostarp hokejā, kur savu varējumu nolēmuši apliecināt arī Latvijas sportisti.

Šie Latvijas “varoņi”, kuri, lai piedalītos sacensībās, kopā ar Igaunijas hokejistiem izveidojuši komandu “Baltic Select”, ir Aleksejs Popovs, Ervīns Muštukovs, Ališers Mubarakšins, Kirils Tambijevs, Pāvels Goroškovs, Martins Lavrovs, Ņikita Zantmans un Artjoms Kuvšinovs.  Savdabīgi, ka šī apvienotā Latvijas un Igaunijas komanda Nākotnes spēlēs pārstāv Bahreinu.

Latvijas hokejistu dalība Putina organizētajās spēlēs nonākusi VDD redzeslokā

LHF reaģē un aptur Putina spēlēs startējošo Latvijas hokejistu licences

Komentāri

  • Robs
    23/02/2024 18:22

    Tambijevi ir Latvijas nodevēji! Lai pārvācas uz Krieviju!

  • Māris Bērtulis
    24/02/2024 11:57

    Taisnība, ka labāk lai spēlē, bet tikai īpaši ar prātam apdalītam indivīdam varētu nebūt pielecis, ka Latvija kā valsts nevēlas nekādu saistibu ar Krievijas publiskajām izrādēm tāpat kā nevēlas Krievijas eksponēšanos pasaules sporta arēnās. Kamēr nevicinās ar Latvijas karogu, lai tak spēlē kur un kā grib.

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
1.54
4.93
5.97
2.33
4.25
2.8
4.1
3.8
1.82
2.76
4.78
2.23
2.15
3.5
3.2
3.2
-
1.36
1.85
3.8
3.8
1.73
3.9
4.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām