Tarasova pārstāvētā “Slask” iesit četras bumbas Šteinbora vārtos

18/05/2019 20:05

Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” komanda Polijas augstākās līgas spēlē sestdien viesos ar 0:4 (0:2) zaudēja Vroclavas “Slask”, ko pārstāv aizsargs Igors Tarasovs.

Šteinbors divus vārtus ielaida jau pirmajā puslaikā, bet otrajā kapitulēja vēl divas reizes un viņa pārstāvētā “Slask” cieta zaudējumu ar 0:4. Tiesa, nevienā no vārtu zaudējumiem Latvijas izlases vārtsargs īsti nav vainojams, jo labāk varēja nospēlēt “Arka” aizsargi.

Jau kopš mača 39. minūtes “Arka” gan spēlēja mazākumā. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem iesita Roberts Pihs un Marcins Robaks.

Uzvarētāju rindās spēles pieteikumā nebija aizsarga Tarasova vārds, jo viņš ir iedzīvojies savainojumā.

Polijas čempionāta otrā posma otrajā grupā Vroclavas “Slask” ar 44 punktiem 37 spēlēs ir ceturtā, kamēr Gdiņas “Arka” iekrājusi par diviem punktiem mazāk un ir piektā starp astoņām komandām.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi, kamēr pārējie astoņi cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.