Tarasova pārstāvētā “Šlask” izcīna uzvaru Polijas čempionāta mačā

15/04/2018 21:36
Igors Tarasovs, Sportazinas.com

Latvijas futbola izlases aizsargs Igors Tarasovs svētdien palīdzēja viņa pārstāvētajai Vroclavas “Šlask” komandai tikt pie uzvaras Polijas čempionāta mačā.

“Šlask” savā laukumā ar 1:0 (1:0) pieveica pastarīti Novisačas “Sandecja”.

Tarasovs šajā mačā laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Šī mača rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja Mateušs Čolevjaks, bet turpinājumā neviena komanda ar vārtiem tā arī neizcēlās. “Šlask” uzvaru spēja nosargāt par spīti tam, ka kopš 72.minūtes spēlēja mazākumā.

Tikmēr citā svētdienas Polijas čempionāta vājākās grupas mačā zaudējumu piedzīvoja aizsarga Vitālija Maksimenko un uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Ņidzicas “Termalica”, kas izbraukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās Ščecinas “Pogon”.

Uzvarētāju rindās abus vārtus iesita Adams Buksa.

Gutkovskis šajā mačā laukumā nāca “Termalica” sākumsastāvā, 79.minūtē tiekot nomainīts, kamēr Maksimenko cīņai nebija pieteikts.

Vājākās grupas līderpozīcijā ar 41 punktu 31 mačā atrodas Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas “Cracovia”, bet tai uz papēžiem ar 40 punktiem min vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka”. Vēl ceturtā ar 34 punktiem ir “Šlask”, kamēr septīto vietu ar 29 punktiem “Termalica”.

Jau vēstīts, ka astoņas labākās komandas pēc pirmā posma turpinās cīņu par medaļām, kamēr pārējām astoņām vienībām, tostarp Latvijas futbolistiem, būs jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kuru atstās otrā ešelona divas vājākās komandas.